מתכנן אינסטלציה למטבחים ובתי אוכל

צוות היועצים של אביב ברישוי מאפשר לכם לעבור את תהליך הרישוי לעסק שלכם ללא תקלות. אנו מזמינים אתכם להגיע לפגישה ולהכיר מקרוב את האנשים שהופכים את הבלתי מושג לאפשרי ומסייעים לכם להגשים חלום עסקי.


עבודה של מתכנן אינסטלציה למטבחים ובתי אוכל

כחלק מתכנית אדריכלית המוגשת לרישוי עסקים לקבלת רשיון עסק בעסקי מזון חובה להגיש תכנית אינסטלציה מפורטת ובה פירוט מושלם של זרימת השפכים משטח העסק ועד החיבור לרשת העירונית. תוכנית זו מאפשרת להכיר מקרוב את כל נקודות המים והביוב הקשורות לעסק שלכם.
בנוסף בעסקים בהם משתמשים במדיחי כלים וכדומה יש להתקין מז”ח. יועץ אינסטלציה מקצועי, המגיע מתחום הרישוי יוכל לסייע לכם גם בנושא זה ובכל יתר התחומים הרלוונטיים.


מדוע חשוב להיפגש עם מתכנן אינסטלציה המתמחה ברישוי?

הדרישות והתקנות בנושא מסעדות ובתי אוכל, מטבחים תעשייתיים, מטבחים מוסדיים ועוד הינם מהמחמירות ביותר בעולם. בריאות הציבור מוטלת כאן על הכף ולכן חשוב מאד שהביקורות על מטבח העסק שלך יהיו טובות ויעברו בקלות וללא תקלות. תכנון מוקדם של כל תחום האינסטלציה לעסק חדש או קיים מאפשרת קבלת רישיון עסק באופן מיידי.
הימנעו מבזבוז זמן וכסף על בעיות בירוקרטיות מול הרשויות וגורמי הרישוי, הזמינו את צוות היועצים שלנו לסייע לכם בכל הנדרש, החל מעבודות אינסטלציה, ביקורות אינסטלציה ותכנון מטבחים ועד לקבלת הרישיון.


מומחים נוספים שחשוב לפגוש בתהליך הרישוי

אנו מזמינים אתכם לפגוש את כל צוות היועצים שלנו: יועץ רישוי, אדריכל, קונסטרוקטור, מתכנן אינסטלציה למטבחים, מתכנן מטבחים למסעדות, מעצב פנים ועוד. כל אחד מהם שותף מלא בתהליך הרישוי של העסק שלך. בוא להכיר אותם באופן אישי וליהנות משירות מקצועי ונעים לאורך כל הדרך.


המלצות המומחה

  • הימנע מביצוע עבודות אינסטלציה לעסק שאינן עומדות בדרישות החוק לרישוי עסקים.
  • הקדם תרופה למכה וקבע פגישה עם יועץ אינסטלציה מומחה ברישוי טרם תבצע כל פעולה טכנית בשטח העסק שלך.
  • קווי מים וביוב הנמצאים בשימוש תכוף מעוררים לא פעם תקלות שונות, על מנת להינות משימוש חלק ולאורך זמן רב עליכם לבצע מראש מדידה והתקנה של מערכת אינסטלציה על פי הצרכים המותאמים לעסק שלכם, רק איש מקצוע מן התחום יוכל לעזור לכם בכך, אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר.

אל תתנו להיעדר הידע המקצועי שלכם להביא לעיכוב בקבלת הרישיון עבור העסק שלכם או לדחייתה של בקשת הרישוי שהגשתם על הסף, צרו עמנו קשר בטלפון מספר 050-8092338 או באמצעות האתר ונציג חברת אביב ברישוי ישמח לסייע לכם בקבלת ייעוץ מקצועי.

יועץ אינסטלציה

לשיתוף המאמר
לשיחת ייעוץ מקצועית בחינם בה נבין את הצרכים שלכם באופן מדויק שלחו הודעה:
לפנייה בוואטסאפ
לפנייה
בוואטסאפ
טופס
יצירת קשר
לחצו
להתקשר