מעצב פנים

 

צוות אביב ברישוי מבצע עבור לקוחות החברה את כל השירותים הכרוכים בתהליך הרישוי. במהלך ההכנות יתבצע עבורכם שלב ראשוני הליך איתור נכס ובדיקת התאמתו.

 

עבודתו של מעצב פנים

 

מעצבי הפנים הם אלו שאחראים בסופו של התהליך על האופן בו יראה בית העסק שלכם, הם מעצבים את כל חלקי המבנה, דואגים להתאים תאורה, אווירה, גווני צבע, ריהוט, אלמנטים עיצוביים ועוד. כל אלו חייבים להתכתב יחד באופן מושלם על מנת לגרום לקהל הלקוחות שלכם לגדול ולהיות נאמן לבית העסק שלכם.

 

מדוע חשוב להיפגש עם מעצב פנים?

 

צוות היועצים שלנו פועל בשיתוף פעולה מלא, גם מעצב הפנים שלנו הוא מתמחה בתחום הרישוי כך שכל אלמנט עיצובי באשר הוא, החל מהתקנת גופי תאורה ועד לעיצוב חדרי השירותים למשל יותאם לדרישות הרישוי המיוחדות מבית העסק שלכם. באופן כזה ניתן לחסוך זמן רב, הרבה מאד כסף וגם אנרגיה מיותרת.

 

מומחים נוספים שחשוב לפגוש בתהליך הרישוי

 

אנו מזמינים אתכם לפגוש את כל צוות היועצים שלנו: יועץ רישוי, אדריכל, קונסטרוקטור, מתכנן אינסטלציה למטבחים, מתכנן מטבחים למסעדות, מעצב פנים ועוד. כל אחד מהם שותף מלא בתהליך הרישוי של העסק שלך. בוא להכיר אותם באופן אישי וליהנות משירות מקצועי ונעים לאורך כל הדרך.

 

המלצת היועץ

 

  • בחירה באיש צוות מקצועי כגון מעצב פנים המתמחה במקביל גם ברישוי היא חסכון עצום – וודאו שאתם פוגשים את המומחים הנכונים.

אל תתנו להיעדר הידע המקצועי שלכם להביא לעיכוב בקבלת הרישיון עבור העסק שלכם או לדחייתה של בקשת הרישוי שהגשתם על הסף, צרו עמנו קשר בטלפון מספר 077-5089500 או באמצעות האתר ונציג חברת אביב ברישוי ישמח לסייע לכם בקבלת ייעוץ מקצועי.

 

דרגו אותנו