אדריכלות

מחלקת ההנדסה של אביב ברישוי

כחברה המתמחה בטיפול בכל תהליכי הרישוי אנו מחוייבים לרמת המקצועיות הגבוהה ביותר ולשמירה על סטנדרטים של איכות גם בתחום ההנדסה. לפיכך מורכבת מחלקת ההנדסה שלנו מצוות מומחים ובעלי מקצועי המעניקים שירות יחד ולחוד בהתאם לצרכיו של כל לקוח.

שילוב הכוחות הללו תחת קורת גג אחת מאפשרת לכל בעל עסק ליהנות מסיוע רגיש ומקצועי בכל עניין בכל תחום נדרש, החל מאיתור נכס וכלה ברישוי מבנה ייחודי למטרות ייחודיות. בנוסף מקצר שיתוף פעולה זה משמעותית את הליכי הרישוי מול הגופים והרשויות השונות.

נושאי התפקידים:


צוות הנדסאי מפתח

לרשות לקוחותינו עומדת סוללת הנדסאים שתפקידם העיקרי הוא טיפול בהליכים המיקדמיים מול מחלקות רישוי העסקים בעירייה, אגף תכנון ובנייה ועוד. ההנדסאים מבצעים עבור כל לקוחותינו בדיקת נתונים ראשונית של הנכס (תוכניות הנדסה קיימות, מיסוי וארנונה, תנאי רישוי, מצב פיזי ועוד).

במקביל מעניק צוות ההנדסאים שלנו שירותים נוספים בהם: ניהול תהלכי בנייה, סיוע באיתור נכסים בהתאמה לעסק, טיפול במשאבי מים, הנדסת סביבה, טיפול בתחום התחבורה והחנייה ועוד.


מהנדס נגישות

תפקידו של מהנדס הנגישות במחלקת ההנדסה של אביב ברישוי לתכנן דרכי גישה לנכים ולאנשים בעלי מוגבלויות. בתהליך התכנון והביצוע של מבנה/סביבה/תשתית ישנה חשיבות רבה למעורבות של מורשה הנגישות, עליו להכיר לפני ולפנים את רזי המקצוע ולבצע את הפרוייקט תוך שמירה על כל הקריטריונים ודרישות החוק.

מהנדס הנגישות בחברתנו יוכל להעניק לכם שירותי ייעוץ לפרוייקטים קיימים או שירותים מתקדמים הכוללים כתיבת תוכניות, הנחיות עבודה בפועל וביצוע שינויי תשתית בשטח לפרוייקטים חדשים. כמו כן עומד מהנדס הנגישות שלנו לרשות לקוחות החברה בעת הטיפול בניירת הרישוי לעסקים.


קונסטרוקטור
 

תצהיר קונסטרוקציה הינו, ברוב המקרים, חלק בלתי נפרד מהליך רישוי עסקים או קבלת היתר בנייה. לשם כך אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מהנדס בניין – קונסטרקטור מומחה שיעניק להם שירותי ליווי, ייעוץ והכוונה בכל הליכי הבירוקרטיה הרלוונטיים לתחום הבנייה, לרבות בחירת חומרי גלם, תוכניות מבנה וכו'.

מחלקת ההנדסה של אביב ברישוי תסייע לכם להתמודד מול כל בעיה, הידע העצום שברשותנו כמו גם הניסיון הרב מעניקים לנו יתרון משמעותי ומאפשרים ללקוחותינו ליהנות מהטיפול המקצועי ביותר. לפרטים נוספים חייגו כעת: 050-8092338

לשיתוף המאמר
לשיחת ייעוץ מקצועית בחינם בה נבין את הצרכים שלכם באופן מדויק שלחו הודעה:
לפנייה בוואטסאפ
לפנייה
בוואטסאפ
טופס
יצירת קשר
לחצו
להתקשר