אדריכל / הנדסאי מקצועי עם התמחות ברישוי עסקים

כחברה המתמחה בטיפול בכל תהליכי הרישוי אנו מחוייבים לרמת המקצועיות הגבוהה ביותר ולשמירה על סטנדרטים של איכות גם בתחום ההנדסה. לפיכך מורכבת מחלקת ההנדסה שלנו מצוות יועצים ובעלי מקצועי המעניקים שירות יחד ולחוד בהתאם לצרכיו של כל לקוח.


עבודתו של אדריכל המתמחה בתחום הרישוי

האדריכל הוא למעשה המתכלל הראשי של כל פרוייקט, הוא זה שרואה את התמונה הגדולה וגם את הפרטים הקטנים. האדריכל ידאג עבורכם לנושא התכנון, הבנייה והעיצוב.

מה שמייחד את האדריכלים בצוות המומחים שלנו הוא כמובן ההתמחות ברישוי עסקים. תכנון מבנה עסק המיועד לתחום המסעדנות, הקוסמטיקה, החינוך, ההלבשה, המכירות או כל תחום אחר יתבצע באופן המותאם בצורה מושלמת לתנאי הרישוי והדרישות המופיעות בחוק.

האדריכלים שלנו יתכננו את המבנה החדש של העסק שלכם או יעצבו מחדש מבנה קיים בדיוק על פי הדרישות, כך בעצם תימנעו מדחיית בקשת רישוי מכל סיבה שהיא ותוכלו ליהנות מהנפקת רישיון עסק במהירות לתקופה ארוכה, ביקורות שעוברות בצורה חלקה ובאופן כללי להיות שקטים בקשר למבנה העסק שלכם. כמו כן יעמוד לרשותכם האדריכל שלנו בכל בקשה כגון תוספת בנייה, פתיחת גג, הקמת גלריה וכו'.


מדוע חשוב להיפגש עם אדריכל מקצועי עם התמחות ברישוי עסקים?

שילוב הכוחות הללו תחת קורת גג אחת מאפשרת לכל בעל עסק ליהנות מסיוע רגיש ומקצועי בכל עניין בכל תחום נדרש, החל מאיתור נכס וכלה ברישוי מבנה ייחודי למטרות ייחודיות. בנוסף מקצר שיתוף פעולה זה משמעותית את הליכי הרישוי מול הגופים והרשויות השונות.


יועצים נוספים שחשוב לפגוש מתחום ההנדסה:

לרשות לקוחותינו עומדת סוללת הנדסאים שתפקידם העיקרי הוא טיפול בהליכים המיקדמיים מול מחלקות רישוי העסקים בעירייה, אגף תכנון ובנייה ועוד. ההנדסאים מבצעים עבור כל לקוחותינו בדיקת נתונים ראשונית של הנכס (תוכניות הנדסה קיימות, מיסוי וארנונה, תנאי רישוי, מצב פיזי ועוד).

במקביל מעניק צוות ההנדסאים שלנו שירותים נוספים בהם: ניהול תהלכי בנייה, סיוע באיתור נכסים בהתאמה לעסק, טיפול במשאבי מים, הנדסת סביבה, טיפול בתחום התחבורה והחנייה ועוד.


מהנדס נגישות

תפקידו של מהנדס הנגישות במחלקת ההנדסה של אביב ברישוי לתכנן דרכי גישה לנכים ולאנשים בעלי מוגבלויות. בתהליך התכנון והביצוע של מבנה/סביבה/תשתית ישנה חשיבות רבה למעורבות של מורשה הנגישות, עליו להכיר לפני ולפנים את רזי המקצוע ולבצע את הפרוייקט תוך שמירה על כל הקריטריונים ודרישות החוק.

מהנדס הנגישות בחברתנו יוכל להעניק לכם שירותי ייעוץ לפרוייקטים קיימים או שירותים מתקדמים הכוללים כתיבת תוכניות, הנחיות עבודה בפועל וביצוע שינויי תשתית בשטח לפרוייקטים חדשים. כמו כן עומד מהנדס הנגישות שלנו לרשות לקוחות החברה בעת הטיפול בניירת הרישוי לעסקים.


קונסטרוקטור  

תצהיר קונסטרוקציה הינו, ברוב המקרים, חלק בלתי נפרד מהליך רישוי עסקים או קבלת היתר בנייה. לשם כך אנו מעמידים לרשות לקוחותינו מהנדס בניין – קונסטרקטור מומחה שיעניק להם שירותי ליווי, ייעוץ והכוונה בכל הליכי הבירוקרטיה הרלוונטיים לתחום הבנייה, לרבות בחירת חומרי גלם, תוכניות מבנה וכו'.


המלצת היועץ

  • בצעו רק עבודות שתוכננו על ידי מהנדס מוסמך.
  • אל תוותרו על פגישת ייעוץ עם איש מקצוע טרם תחילת העבודה.
  • אל תשכירו או תרכשו נכס מבלי לבצע בדיקות של מומחים: קונסטרוקטור, אדריכל ומאתר נכסים מומחה לרישוי עסקים.

מחלקת ההנדסה של אביב ברישוי תסייע לכם להתמודד מול כל בעיה, הידע העצום שברשותנו כמו גם הניסיון הרב מעניקים לנו יתרון משמעותי ומאפשרים ללקוחותינו ליהנות מהטיפול המקצועי ביותר.  לפרטים נוספים חייגו כעת: 050-8092338 

לשיחת ייעוץ מקצועית בחינם בה נבין את הצרכים שלכם באופן מדויק שלחו הודעה:
לפנייה בוואטסאפ
לפנייה
בוואטסאפ
טופס
יצירת קשר
לחצו
להתקשר