יועץ המתמחה באיתור נכסים לעסקים

צוות אביב ברישוי מבצע עבור לקוחות החברה את כל השירותים הכרוכים בתהליך הרישוי. במהלך ההכנות יתבצע עבורכם בשלב ראשוני הליך איתור נכס ובדיקת התאמתו.עבודתו של יועץ המתמחה באיתור נכסים לעסקים

עבודת היועץ באיתור הנכסים לעסקים היא בראש ובראשונה עבודת שטח. מכיוון שהוא מכיר היטב את האזור בו הוא פועל יש באפשרותו להציע לך – הלקוח, אופציות רבות של נכסים המיועדים לעסקים, נכסים המותאמים לדרישות הרישוי עבור העסק בו אתה חושב להתמחות. במידה ואתה חושב לפתוח מסעדה למשל יאותרו עבורך נכסים המתאימים התאמה מושלמת לדרישות החוק על פי כל תנאי הרישוי, כך תוכל לחסוך זמן וכסף רב, לחסוך על התאמת המבנה או על הוצאות רבות הכרוכות בעמידה בתנאים (התאמת מטבחים, שינוי תוכניות המבנה, הוצאות אישורים לחריגות בנייה, היתרי בנייה ועוד).מדוע חשוב להיפגש עם יועץ המתמחה באיתור נכסים לעסקים?

קבלת רשיון העסק שלך מותנית בראש ובראשונה בהתאמתו של היתר הבניה לנכס בו אתה מעוניין לפעול ולמטרות השימוש להן אתה מייעד אותו. כל חריגה כאמור תוביל להליך בירוקרטי מורכב ולסחבת בת חודשים ארוכים בהנפקת רישיון עסק ולא אחת גם בדחיית הבקשה על הסף.

עסק שיופעל במבנה שאינו תואם את דרישות החוק עשוי להיסגר ובעליו עתידים להיקנס ולהיענש על פי חוק. לדוגמא במקרים של הפעלת עסק לממכר מזון (מסעדה, בית קפה, מזנון וכיוצ'ב) במבנה שאינו תקני ותוכניותיו ההנדסיות אינן עומדות בדרישות היתרי הבניה.

אנו באביב ברישוי פועלים בשיתוף עם משרדי תיווך וחברות בניה ברחבי הארץ. במסגרת הפעילות המשותפת אנו מסייעים ללקוחות פוטנציאלים לאתר את המבנה המתאים להם ביותר לצורכי העסק אותו הם רוצים להקים.

ההליך פועל במגוון ערוצים, הלקוח יכול לאתר נכס באופן עצמאי וליהנות משירותי הייעוץ ובדיקת ההתאמה של מומחי אביב ברישוי טרם תחילתו של הליך הרישוי או לחלופין להיעזר בשירותינו על מנת לאתר מראש מבנה התואם את דרישות החוק.

בפועל עם קבלת הפרטים על הנכס (הגוש, חלקת האדמה או הכתובת וכו') אנו עורכים בדיקה מקיפה מול המחלקות והאגפים השונים ברשות המקומית בו נמצא הנכס, אוספים את המידע הדרוש, בודקים את ההתאמה עבור הלקוח ובית העסק ולסיום מנפיקים דו"ח מצב רישוי והתאמת נכס.


יועץ המתמחה באיתור נכסים לעסקים

יועצים נוספים שחשוב לפגוש בתהליך הרישוי

לא די לאתר את נכס המתאים, יש בהמשך לפעול כך שהוא יזכה ברישיון עסק ללא תקלות בעזרת התאמות נוספות. בצוות היועצים של אביב ברישוי תוכלו להתייעץ גם עם אדריכל, קונסטרוקטור, מתכנן אינסטלציה למטבחים, מתכנן מטבחים למסעדות, מעצב פנים, יועץ בטיחות ועוד. כל אחד מהם שותף מלא בתהליך הרישוי של העסק שלך. בוא להכיר אותם באופן אישי וליהנות משירות מקצועי ונעים לאורך כל הדרך.


המלצות היועץ

  • אל תשכור או תרכוש מבנה לעסק בטרם ביצעת בדיקת התאמה
  • אל תוותר ואל תחסוך על בדיקת יועץ מתמחה ברישוי לנכס שלך
  • גש למחלקת רישוי עסקים ברשות המקומית טרם תתחיל את ההליך עצמו, שם תקבל מידע מקדמי בנוגע לעסק שלך, דרישות הרישוי שיוצבו בפנייך יעניקו לך מושג לגבי התהליך המורכב שלפנייך. וודא כי אתה מוכן לצאת לדרך, המלצתנו היא – היעזר ביועץ מקצועי וחסוך כסף!

מעוניין להימנע מקשיים דומים? חייג כעת ונציגינו ישמחו להעניק לך מידע נוסף לגבי שירותי הייעוץ והליווי המקצועיים של יועצי אביב ברישוי, 050-8092338 

לשיחת ייעוץ מקצועית בחינם בה נבין את הצרכים שלכם באופן מדויק שלחו הודעה:
לפנייה בוואטסאפ
לפנייה
בוואטסאפ
טופס
יצירת קשר
לחצו
להתקשר