רישוי עסקים במועצה מקומית מגדל תפן

רישוי עסקים במועצה מקומית מגדל תפן מבוצע באופן המאפשר פיתוח עסקי מתוך שמירה על איכות הסביבה והחיים ביישוב. מגדל תפן, הממוקם בצפון הארץ, מאופיין בקהילה קטנה עם פוטנציאל גדול לפיתוח תעשייתי, חקלאי ומסחרי.

התהליך כולל עמידה בסטנדרטים ותקנות רבים, כולל בטיחות, בריאות, נגישות, והגנה על הסביבה. עסקים במגדל תפן נדרשים להגיש מסמכים ותוכניות המראות עמידה בדרישות אלו, ולעבור את כל הבדיקות הנדרשות לקבלת הרישיון העסקי.

המועצה המקומית מגדל תפן מספקת ייעוץ וסיוע לעסקים בכל שלבי התהליך. היא משקיעה בפיתוח תשתיות וביצירת סביבה תומכת לעסקים, תוך כדי שמירה על זהותה הייחודית ועל איכות החיים ביישוב.

מועצה מקומית מגדל תפן גם מעודדת יוזמות עסקיות חדשניות ומקיימת שיתופי פעולה עם גורמים שונים כדי לקדם את הכלכלה המקומית. היא שואפת ליצור מסגרת תומכת שתסייע לעסקים לפתח ולהרחיב את פעילותם בהתאם לתכנון הכולל ולאסטרטגיה של היישוב.

בסופו של דבר, רישוי עסקים במגדל תפן מטרתו לתמוך בצמיחה עסקית בריאה וקיימא, תוך קידום של עסקים שתורמים לקהילה ומתחשבים באיכות הסביבה ובאינטרסים הרחבים של תושבי המקום.

 

חושבים לפתוח עסק במועצה המקומית התעשייתית מגדל תפן? אתם חייבים רישוי עסקים!

חשוב שתדעו:

מגדל תפן הינה מועצה מקומית תעשייתית הממוקמת בגליל המערבי ושוכנת סמוך לערים כרמיאל ומעלות-תרשיחא. מועצה זו הינה ייחודית בהיותה אזור תעשייה גדול בו מתקיימים אך ורק מפעלי תעשייה, מרכזי היי-טק ובתי עסקים. במועצה מועסקים כ-6500 עובדים מכל העדות והדתות.

המועצה המקומית מגדל תפן משתדלת עושה כמיטב יכלתה פיתוח תעשייתי על שטחיה הנרחבים של המועצה, ומשום כך נהנים בעלי העסקים בה מתשלומי ארנונה נמוכים יחסית, תשתיות מתקדמות וטיפוח סביבתי גבוה. אם ברצונכם להצטרף לבעלי העסקים במועצה ולפתוח עסק בתנאים נוחים ומתקדמים, קבעו פגישת ייעוץ ראשונה במחלקת רישוי עסקים במועצה, וקבלו את כל הפרטים על הקמת עסק במקום.

אנו באביב ברישוי בעלי ניסיון של למעלה מ- 15 שנה בליווי עסקים בדרך להנפקת רישיון עסק, נעניק לכם שירות מקיף וסיוע לאורך כל הדרך, לפרטים חייגו: 050-8092338

הצוות שלנו כולל אנשי מקצוע הבקיאים בכל שלב בהליך הביורוקרטי ומנוסים בהתנהלות מול גופי הרשויות השונות.

אם הנכם מעוניינים לטפל בהנפקת רישיון העסק שלכם בצורה עצמאית, להלן פירוט השלבים אותם תידרשו לעבור מול מחלקת רישוי העסקים במועצה המקומית התעשייתית מגדל תפן:

 

שלב א' – תכנון מוקדם ומידע מקדמי

השלב הראשון בדרך להקמת עסק הוא התכנון המוקדם, פגישת ייעוץ הניתנת על ידי המועצה המקומית התעשייתית מגדל תפן ללא תשלום, בה יקבע נציג המחלקה על פי חוק העסקים בישראל אם תחום עסקכם נדרש בכלל לרישיון עסק.


קבוצות טעונות רישוי

קבוצה 1- מים ופסולת

קבוצה 2- מזון

קבוצה 3- חקלאות ובעלי חיים

קבוצה 4 – דלק ואנרגיה

קבוצה 5- עינוג ציבורי, נופש וספורט

קבוצה 6- מסחר ושונות

קבוצה 7- בריאות, רוקחות וקוסמטיקה

קבוצה 8-רכב ותעבורה

קבוצה 9- תעשיה, מלאכה, כימיה ומחצבים

קבוצה 10- שירותי שמירה ואבטחה

במידה והנכם נדרשים להוציא רישיון עסק, תקבלו מנציג המחלקה את כל המידע הרלוונטי לתהליך, כולל רשימת גופים להגשת בקשה למידע המקדמי, והוראות לכתיבת תכנית העסק.

מידע מקדמי – בפגישה הראשונית תקבלו רשימת גופים נותני אישור, ולכל אחד מהם עליכם לשלוח בקשה למידע מקדמי. כ- 30 יום מהגשת הבקשה תקבלו בדואר את המידע כולל פירוט הדרישות של הרשויות מהעסק המבקש.

המידע המקדמי עלול לעיתים לייאש בשל דרישותיהן הרבות של הרשויות השונות. אנו באביב ברישוי מציעים לכם ליווי מאת אנשי מקצוע מנוסים אשר יעניקו לכם סיוע וטיפול מקיף בהליך כולו, לפרטים חייגו: 050-8092338

 

שלב ב' – תוכנית עסק

לכתיבת תכנית העסק מומלץ להיעזר בבעלי מקצוע המתמחים בעניין, שכן תכנית העסק היא המסמך העיקרי והחשוב ביותר על פיו הרשויות השונות יכולות לבדוק את תנאי המבנה, מידותיו, שטחיו וגבולותיו, ולוודא כי הוא אכן מתאים לשמש כבית עסק לסוג העיסוק המבוקש.

תכנית העסק מורכבת מהמסמכים הבאים:

 1. תרשימי סביבה
 2. מפה מצבית
 3. טבלת אישורים לתוכנית
 4. בקשה לשימוש חריג- במידת הצורך
 5. ייפוי כח
 6. וכל מסמך אחר שתדרשו אליו על פי הנחיית המועצה המקומית התעשייתית מגדל תפן.

אנו באביב ברישוי מציעים לכם סיוע וליווי מקצועי בכתיבת תוכנית עסק על פי ההנחיות ובאיסוף כל המסמכים הדרושים לכך, לפרטים חייגו: 050-8092338

 

שלב ג' – הגשת בקשה לרישוי עסקים במועצה מקומית מגדל תפן

בשלב זה עליכם לרכז את כל המסמכים והטפסים להם נתבקשתם, לוודא כי הם מלאים כנדרש, חתומים על ידי בעלי מקצוע מוסמכים וכי הם מדויקים ותואמים את המציאות.

אחדו יחד את כל הנ"ל ויחד עם המסמכים הבאים הגישו אותם למחלקת רישוי עסקים במועצה המקומית התעשייתית מגדל תפן:

 1. טופס הגשת בקשה לרישיון – מלא וחתום כנדרש
 2. תוכנית עסק – מאושרת על ידי בעל מקצוע מוסמך.
 3. תוכנית בטיחות ואישור יועץ בטיחות.
 4. חוזה רכישה או שכירות.
 5. צילום תעודת זהות של בעל העסק ומנהל העסק.
 6. ייפוי כוח של בעל העסק למנהל העסק.
 7. שובר אישור לתשלום האגרה.

חוששים שבקשתכם לרישיון עסק לא תאושר? אנו באביב ברישוי נשמח לסייע בהכנת הניירת ובהגשת הבקשה על מנת להעניק לכם את מירב הסיכויים לאישור הרישיון! לפרטים חייגו: 050-8092338


שלב ד' – הנפקת רישיון עסק

תהליך קבלת התשובה לרישיון לוקח זמן, ורק לאחר אישור כל הגורמים הרלוונטיים וועדת רישוי עסקים במועצה יונפק עבורכם רישיון העסק שלכם. עליכם לתלות את הרישיון במקום בולט בעסק, להישמע לחוקי העסקים בישראל ולחוקי העזר הייחודיים למועצה המקומית התעשייתית מגדל תפן.


הליכים בירוקרטיים ייחודיים למועצה המקומית התעשייתית מגדל תפן:

מלבד ליווי בתהליך הוצאת רישיון להוצאת עסק, מחלקת רישוי עסקים במגדל תפן מקיימת ביקורות תברואה שגרתיות, ביקורות במפעלים לקראת חידוש הרישיון ואחראית על נושאים  הקשורים לאיכות הסביבה במועצה. כמו כן היא מפקחת על שמירת חוקי העזר במועצה, אליהם נדרשים בעלי העסק להישמע.

בין חוקי העזר השונים:

 1. מודעות ושלטים טעונים רישוי וחובת התקנת שלטים
 2. דרכי פרסום אסורות
 3. תיעול – התקנת תעלות איסוף לאזור מסוים.
 4. היטל ביוב- תשלום על ביוב המשמש את הנכס (בהתאם לסוג הנכס).


אביב ברישוי ביחד אתכם בתהליך רישוי עסקים במועצה מקומית מגדל תפן

הנפקת רישיון עסק הוא הליך בירוקראטי מסובך ומתיש, ואין סיבה שתעברו אותו לבד. אנו באביב ברישוי מלווים בתי עסק גדולים כקטנים בתהליך הוצאת הרישיון, חוסכים להם כסף וזמן ומונעים עיכובים ככל הניתן. התקשרו עוד היום להתחלת התהליך, החל משלב איתור נכס העונה לדרישותיכם ועד קבלת הרישיון הנכסף.

לשיתוף המאמר
לשיחת ייעוץ מקצועית בחינם בה נבין את הצרכים שלכם באופן מדויק שלחו הודעה:
לפנייה בוואטסאפ
לפנייה
בוואטסאפ
טופס
יצירת קשר
לחצו
להתקשר