רישוי עסקים גבעת שמואל

חושב לפתוח עסק בגבעת שמואל?

חשוב שתדע:רישוי עסקים גבעת שמואל

גבעת שמואל היא אמנם לא מהערים הגדולות בארץ ושטחה הוא כ3000 דונם סה"כ, אך מיקומה המרכזי ותנופת הבנייה המאסיבית המתרחשת בה לאחרונה הופכות אותה לאחת הערים המבוקשות בקרב זוגות צעירים ומשפחות חדשות. כתוצאה מהתרחבות העיר ועלייה במספר התושבים כמות העסקים הנפתחים בעיר הולכת וגדלה מידי שנה.

על מנת להקים עסק בעיר תידרש להנפיק רישיון עסק. תהליך זה כולל עבודה בירוקראטית רבה, פגישות עם נציגי רשויות שונות, תכנית עסק מפורטת ופנייה למספר גופים לבקשת אישור. כמו כן, לכל עיר ישנה התקנות המיוחדות שלה, ובפתיחת עסק בגבעת שמואל, תידרש לעמוד בהליכים הבירוקראטיים הייחודיים לה.

אנו באביב ברישוי מציעים לכם ליווי מקצועי לאורך כל תהליך הרישוי ובמידת הצורך אף טיפול מקיף בהליך כולו,
לפרטים חייגו:  050-8092338. חשוב לזכור כי השלבים השונים מתבצעים על ידי אנשי מקצוע מומחים לרישוי המעניקים לכם שקט ואפשרות לפעול לטובת העסק עצמו בזמן הנפקת הרישיון.

עבור אלו המעוניינים בכל זאת לבצע את תהליך הנפקת הרישיון באופן עצמאי להלן השלבים הנדרשים לטיפול מול עיריית גבעת שמואל לרבות הנחיות מיוחדות:

שלב א' – תכנון מוקדם ומידע מקדמי

תחילת תהליך הנפקת רישיון העסק שלכם תתבצע במשרדי מחלקת רישוי העסקים בעיר גבעת שמואל. עיר זו דוגלת בגישת "דלת פתוחה" ומאפשרת לתושביה לקבוע בקלות ובמהירות פגישות ייעוץ וקבלת מידע במחלקות השונות. בפגישה עם נציג מחלקת הרישוי תקבלו את כל הפרטים על המשך התהליך, את רשימת הגופים אליהם יש להגיש בקשה למידע מקדמי ופרטים לגבי תכנון תכנית העסק שלכם. כמו כן תוכלו להתייעץ עם הפקיד על פרטי העסק שלכם ורמת התאמתו לצרכי העיר, על מנת להגדיל את סיכוייכם לקבל אישור להנפקת הרישיון.

מידע מקדמי – לאחר שתגישו בקשות מסודרות לכל אחד מן הגופים אליהם אתם מחוייבים לפנות ע"פ פגישת הייעוץ ברשות המקומית (משרד הבריאות, מהנדס העיר וכד') תקבלו בתוך 30 יום בדואר את המידע המקדמי המוסמך ובו פירוט כולל ומדוייק של דרישות הרשויות מהעסק המבוקש.

חשים כי המידע המקדמי שקיבלתם מציב בפניכם אתגר בלתי אפשרי לטיפול עצמאי? אנו באביב ברישוי מציעים לכם ליווי מקצועי לאורך כל תהליך הרישוי ובמידת הצורך אף טיפול מקיף בהליך כולו, לפרטים חייגו:  050-8092338

שלב ב' – תוכנית עסק

בכל עיר קיימות הנחיות מיוחדות להגשת תוכנית עסק, אותן תקבלו מפקיד רישוי העסקים. שימו לב כי כל הטפסים והאישורים הנדרשים בידיכם מלאים וחתומים, לפני שליחת הבקשה לוועדת הרישוי. בין המסמכים השונים תצטרכו להגיש גם טבלת אישורים לתוכנית, בקשה לשימוש חריג, ייפוי כוח, תרשימי סביבה, מפה מצבית ומסמכים אחרים אליהם תדרשו ע"פ הנחיית המועצה.

מעוניינים לקבל סיוע בהכנת תוכנית עסק ע"פ כל הדרישות? אנו באביב ברישוי מציעים לכם ליווי מקצועי הכולל כתיבת תוכנית עסק מקצועית,

לפרטים חייגו: 072-3971116

שלב ג' – הגשת בקשה לרישוי עסק

כעת, לאחר שדאגתם לאישורים השונים, נפגשתם עם נציגי הגופים הרלוונטיים, הקשבתם לתנאיהם ווידאתם לבצע אותם, הגיע הזמן לרכז יחדיו את כל המסמכים שאספתם ולהגיש את הבקשה לרישוי לעיריית גבעת שמואל. וודאו כי הבקשה שלכם כוללת גם את הטפסים הבאים:

  • טופס הגשת בקשה לרישיון – אותו מילאתם באופן עצמאי ללא השמטה או חוסר של פרטים נחוצים ולאחר שחתמתם עליו כנדרש בהוראות המופיעות על גבי הטופס.
  • תוכנית עסק – כמפורט בשלב ב', כאשר היא חתומה ומאושרת ע"י הגורמים הרשמיים.
  • תוכנית בטיחות – בהתאם להוראות המידע המקדמי.
  • שובר אישור לתשלום האגרה.
  • וכמו כן מסמכים נוספים בהם: חוזה חתום, מס' חוזה ארנונה, צילום תעודת זהות, ייפוי כוח.

את תשובתה של מחלקת הרישוי תקבלו כעבור 21 ימים מהגשת הבקשה. אם אכן קיבלתם את כל האישורים הדרושים והגשתם את כל המסמכים והטפסים על פי ההנחיות, אין סיבה כי רישיונכם לא יאושר. עם זאת, תמיד קיימת אפשרות שבקשתכם תידחה בשל סיבות כאלה ואחרות, על כן אנו ממליצים לא לחתום על חוזים ולבצע רכישות הקשורות לעסק עד קבלת האישור.

חוששים להגיש בקשה לרישוי שלא תאושר? מעוניינים בסיוע בהגשת הבקשה והכנת הניירת? אנו באביב ברישוי נשמח לעמוד לרשותכם! לפרטים חייגו:  050-8092338

שלב ד' – הנפקת רישיון עסק

הרישיון שקיבלתם מאפשר לכם להקים את עסקכם ולהתחיל לפעול בו, על כן תלו אותו במקום בולט ונראה לעין. זכרו כי כעת עליכם לשמור על ביטחון העובדים והלקוחות, להישמע לתקנות העירוניות ולציית לחוקי העסקים בישראל.

הליכים בירוקרטיים ייחודים לגבעת שמואל:

כמו בכל עיר, גם בהקמת עסק בגעת שמואל תהיו מחויבים להישמע לחוק בישראל ולחוקי העזר העירוניים המיוחדים לעיר שלכם. באתר הבית של גבעת שמואל תוכלו למצוא קובץ ממוחשב של חוקי העזר בעיר ולדעת את חובתכם בנוגע לתברואה, בנייה, איכות הסביבה, שמירה ועוד.

אביב ברישוי, מושיטים לכם יד לעזרה!

אין ספק כי מדובר באחד ההליכים הבירוקרטיים הסבוכים ביותר. לא מעט בעלי עסקים מגלים כי הטיפול בהליך נפרש על פני חודשים ארוכים וגוזל מהם זמן רב וכסף עובדות אלו מביאות לא אחת לעיכוב משמעותי בפתיחת של העסק החדש ואף גורמות להפסדים.אנו באביב ברישוי מציעים לכם סיוע וליווי מקצועי לאורך כל התהליך, משלב איתור הנכס הפוטנציאלי ועד לקבלת רישיון עסק.חייגו כעת ונציגנו ישמחו לעמוד לרשותכם:  050-8092338
לשיתוף המאמר
לשיחת ייעוץ מקצועית בחינם בה נבין את הצרכים שלכם באופן מדויק שלחו הודעה:
לפנייה בוואטסאפ
לפנייה
בוואטסאפ
טופס
יצירת קשר
לחצו
להתקשר