רישוי עסקים טבריה - אביב ברישוי - מומחים ברישוי עסקים

by אביב ברישוי
9 שנים ago
1612 Views

חושב לפתוח עסק בטבריה?


חשוב שתדע:רישוי עסקים טבריה

העיר טבריה נוסדה בשנת 20 לספירה על ידי הרומאים והיא אחת הערים העתיקות בארץ. האתרים ההיסטוריים בעיר, יופייה העתיק, קברי הצדיקים וכמובן משכנה על גדת הכינרת, הפכו את העיר לאחת מערי התיירות המובילות בארץ.אלפי התיירים הפוקדים את העיר מידי חודש, כמו גם מספר התושבים שעולה על 45,000 וממשיך לגדול, מושכים בעלי עסקים ויזמים רבים אל העיר.
אם גם אתם מעוניינים בהקמת עסק בעיר, דעו כי לכך אתם זקוקים לרישיון עסק אותו תצטרכו להוציא בעיריית טבריה. תהליך הוצאת הרישיון לוקח זמן רב ולעיתים עלול להתעכב בשל דרישות בירוקראטיות שונות מאת הרשויות והגופים המאשרים.
אנו באביב ברישוי מציעים לכם ליווי מקצועי לאורך כל תהליך הרישוי ובמידת הצורך אף טיפול מקיף בהליך כולו, לפרטים חייגו: 077-5089500. חשוב לזכור כי השלבים השונים מתבצעים על ידי אנשי מקצוע מומחים לרישוי המעניקים לכם שקט ואפשרות לפעול לטובת העסק עצמו בזמן הנפקת הרישיון.

אנו באביב ברישוי מציעים לכם ליווי מקצועי לאורך כל תהליך הרישוי ובמידת הצורך אף טיפול מקיף בהליך כולו, לפרטים חייגו: 077-5089500. חשוב לזכור כי השלבים השונים מתבצעים על ידי אנשי מקצוע מומחים לרישוי המעניקים לכם שקט ואפשרות לפעול לטובת העסק עצמו בזמן הנפקת הרישיון.

עבור אלו המעוניינים בכל זאת לבצע את תהליך הנפקת הרישיון באופן עצמאי להלן השלבים הנדרשים לטיפול מול עיריית טבריה:

שלב א' – תכנון מוקדם ומידע מקדמי

בשל מורכבות התהליך, הצעד הראשון אותו עליכם לעשות הוא לקבוע פגישת ייעוץ עם נציג מחלקת הרישוי של עיריית טבריה. בפגישה יעבור איתכם הפקיד על פרטי העסק הרלוונטיים כמו תחום העיסוק, סוג המבנה, מיקום העסק וכדומה. כך תדעו אם העסק המתוכנן עומד בקריטריונים של העיר ואכן בעל פוטנציאל לשגשוג. מומלץ מאוד לא לחתום חוזה שכירות על מבנה לעסק כל עוד לא קיבלתם את אישור העירייה לרישיונכם.
הפגישה הינה ללא תשלום וניתנת כשירות של העירייה לתושביה. בפגישה אף תקבלו מידע על תכנון תכנית העסק ורשימת גופים ורשויות שונות אליהם תידרשו לשלוח בקשה למידע מקדמי.
מידע מקדמי – לאחר שתגישו בקשות מסודרות לכל אחד מן הגופים אליהם אתם מחוייבים לפנות ע"פ פגישת הייעוץ ברשות המקומית (משרד הבריאות, מהנדס העיר וכד') תקבלו בתוך 30 יום בדואר את המידע המקדמי המוסמך ובו פירוט כולל ומדוייק של דרישות הרשויות מהעסק המבוקש.
חשים כי המידע המקדמי שקיבלתם מציב בפניכם אתגר בלתי אפשרי לטיפול עצמאי? אנו באביב ברישוי מציעים לכם ליווי מקצועי לאורך כל תהליך הרישוי ובמידת הצורך אף טיפול מקיף בהליך כולו, לפרטים חייגו: 077-5089500

שלב ב' – תוכנית עסק

תכנית העסק צריכה לכלול מסמכים שונים כמו מפה מצבית, תרשים סביבה, טבלת אישורים לתוכנית, בקשה לשימוש חריג, ייפוי כוח וכל מסמך אחר אליו תידרשו על פי עיריית טבריה. כמו כן, דף תכנית העסק עצמו צריך לפרט בתוכו את מידות שטח העסק על כל חלקיו, מספר הפתחים בעסק והיכן הם ממוקמים, חלקי מבנה מוצעים ועוד. שימו לב כי בידיכם כל הטפסים, האישורים, המפות והתכנונים הדרושים, וכי כולם מלאים וחתומים כמבוקש, שכן היעדר מסמכים או השמטה של פרטים עלולה לפגוע בבקשתכם ולגרום לדחייתה.

תכנית העסק צריכה לכלול מסמכים שונים כמו מפה מצבית, תרשים סביבה, טבלת אישורים לתוכנית, בקשה לשימוש חריג, ייפוי כוח וכל מסמך אחר אליו תידרשו על פי עיריית טבריה. כמו כן, דף תכנית העסק עצמו צריך לפרט בתוכו את מידות שטח העסק על כל חלקיו, מספר הפתחים בעסק והיכן הם ממוקמים, חלקי מבנה מוצעים ועוד. שימו לב כי בידיכם כל הטפסים, האישורים, המפות והתכנונים הדרושים, וכי כולם מלאים וחתומים כמבוקש, שכן היעדר מסמכים או השמטה של פרטים עלולה לפגוע בבקשתכם ולגרום לדחייתה.

מעוניינים לקבל סיוע בהכנת תוכנית עסק ע"פ כל הדרישות? אנו באביב ברישוי מציעים לכם ליווי מקצועי הכולל כתיבת תוכנית עסק מקצועית, לפרטים חייגו: 077-5089500

שלב ג' – הגשת בקשה לרישוי עסק

לאחר שאספתם וריכזתם את כל המסמכים והטפסים, ודאגתם לכך שעסקכם יעמוד בכל התנאים אותם הציבו הרשויות והגופים השונים, עליכם להגיש את הבקשה לעיריית טבריה יחד עם הטפסים הבאים:

  •  הגשת בקשה לרישיון – טופס אותו מילאתם באופן עצמאי ללא חוסר או השמטה של פרטים חשובים ולאחר שחתמתם עליו כנדרש בהוראות המופיעות על גבי הטופס.
  • תוכנית עסק – כמפורט בשלב ב', כאשר היא חתומה ומאושרת ע"י הגורמים הרלוונטיים.
  • תוכנית בטיחות – בהתאם להוראות המידע המקדמי.
  • שובר אישור לתשלום האגרה.
  • מסמכים נוספים בהם: צילום תעודת זהות, מס' חוזה ארנונה, חוזה חתום, ייפוי כוח.

זכרו:

21 יום לאחר הגשת הבקשה תקבלו ממחלקת הרישוי מכתב אשר יבשר לכם על אישור הבקשה, או על דחייתה.

חוששים להגיש בקשה לרישוי שלא תאושר? מעוניינים בסיוע בהגשת הבקשה והכנת הניירת? אנו באביב ברישוי נשמח לעמוד לרשותכם! לפרטים חייגו: 077-5089500

לפרטים חייגו: 077-5089500

שלב ד' – הנפקת רישיון עסק

את רישיון העסק שלכם יש לתלות במקום בולט בחנות או במשרד, שכן תעודה זו היא המאפשרת לכם לפעול. דעו כי מעתה הנכם מחויבים בציות לחוקי העסקים בישראל כמו גם לחוקי העזר העירוניים הייחודיים לטבריה, כגון פתיחת וסגירת בתי עסק, שימור הרחובות מפני מכשולים או נזק וכן שילוט ומודעות.

אביב ברישוי, מושיטים לכם יד לעזרה!

אין ספק כי מדובר באחד ההליכים הבירוקרטיים הסבוכים ביותר. לא מעט בעלי עסקים מגלים כי הטיפול בהליך נפרש על פני חודשים ארוכים וגוזל מהם זמן רב וכסף עובדות אלו מביאות לא אחת לעיכוב משמעותי בפתיחת של העסק החדש ואף גורמות להפסדים.

אנו באביב ברישוי מציעים לכם סיוע וליווי מקצועי לאורך כל התהליך, משלב איתור הנכס הפוטנציאלי ועד לקבלת רישיון עסק.

לשיתוף המאמר