רישיון עסק לאולמות וגני אירועים

אולמות וגני אירועים מארחים עשרות אלפי אנשים בשנה. לצערנו הרב הזיכרון הישראלי הקולקטיבי זוכר היטב כמה אסונות קשים שהתרחשו בזמן חגיגה גדולה באולם או גן אירועים שפעלו ללא רישיון עסק ומבלי שפעלו על פי חוקי הבטיחות, הגהות והבנייה המחייבים אותם על פי חוק.
רשויות החוק אינן חסות על בעלי אולמות אלו ולמעשה נוקטות הרשויות, בהם משטרת ישראל ואגף הרישוי בעירייה צעדים קשים כנגד בעלי האולמות וגני האירועים העוברים על החוק, גם עיריית פתח תקווה אוכפת את נושא רישוי האולמות ומפעילה סנקציות כבדות כלפי מפרי החוק.
למעשה רק לפני חודשים בודדים הפעילה משטרת ישראל ומחלקת הרישוי של פתח תקווה את סמכותה וסגרה שני אולמות אירועים שפעלו ללא רישיון עסק, "הללויה" ומייפל" המוכרים היטב לתושבי העיר. בעלי שני האולמות יועמדו לדין בהתאם לחוק ועד להודעה חדשה לא ניתן יהיה לקיים כל פעילות באולמות אלו.
רישיון עסק לאולמות אירועים

למידע נוסף על תקנות רישוי לאולמות היכנסו ללינק הבא


דרישות מחלקת רישוי עסקים פתח תקווה לנושא אולמות וגני אירועים

בישראל 2016 קבלת רישיון עסק ואישור הפעלת אולם אירועים הינו הליך חובה בכל אולם ובכל סדר גודל. זאת על פי חוק הרישוי בישראל ועל פי דרישת עיריית פתח תקווה לחוק העירוני. בעזרת רישיון העסק נאכפים דרישות העירייה לניהול תקין, בטוח ומוגן של מתחם אירועים.
תנאי נוסף שמציבה עיריית פתח תקווה לעניין זה: קבלת אישורי כל גורמי הרישוי לרבות משטרת ישראל ומכבי האש – על מנת לקבל את רישיון העסק על בעל האולם או גן האירועים לפעול על פי כל ההנחיות שהתקבלו במידע המקדמי לגבי העסק שלו. מלבד זאת עליו להגיע לפגישה במחלקת הרישוי של עיריית פתח תקווה או של אגף שפ"ע (לאולמות וגני אירועים במתחמי המסחר והתעשייה בעיר).


דרישות נוספות של מחלקת הרישוי בעירייה

חניה – חניה מוסדרת עבור גן אירועים או אולם שמחות חייבת להירשם מראש במחלקת הרישוי כחלק ממתחם גן האירועים או האולם.
שילוט – כל השילוט יתלה על פי חוקי העזר העירוני.
איכות הסביבה והזרמת שפכים – הטיפול בשפכים, פסולת, אשפה, נוזלים המגיעים מן המטבח וכו' חייבים להיות מטופלים על פי פירוט הדרישות של מחלקת הרישוי בעירייה.
טיפול בכל יעדי הנגישות לאולם האירועים ע"פ חוק עזר עירוני פתח תקווה וע"פ חוק הנגישות המפורט כאן
צריכים את עזרתנו בהנפקת רישיון עסק – 050-8092338 להצעת מחיר במייל הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטופס צור קשר ונחזור אליכם בהקדם.

לשיתוף המאמר
לשיחת ייעוץ מקצועית בחינם בה נבין את הצרכים שלכם באופן מדויק שלחו הודעה:
לפנייה בוואטסאפ
לפנייה
בוואטסאפ
טופס
יצירת קשר
לחצו
להתקשר