רישיון עסק למכון שיזוף, מיטות שיזוף

מס’ סידורי של בית העסק ע”פ טבלת צו רישוי עסקים עדכנית: 1.4
משויך לקבוצה מס': קבוצה 1 – בריאות, רוקחות, קוסמטיקה


תיאור העסק הטעון ברישוי
:

מכוני השיזוף כמו מכוני הלייזר חייבים ברישיון עסק. במכונים אלו מותקנות מערכות שיזוף מתקדמות המאפשרות שיזוף העור ללא שמש ישירה אלא בעזרת טכנולוגיות שונות כגון מנורות אולטרא סגול ועוד. במכוני השיזוף כאמור מתקנים שונים המבצעים פעולות ישירות על העור, כמו כל פעולה אחרת הנעשית על גוף האדם, כאמתלה רפואית או פרא רפואית וגם קוסמטית או דומה מחוייבת בפיקוח, רישיון העסק במקרה זה כולל את פיקוח משרד הבריאות על הנעשה במכון השיזוף, זאת במסגרת דרישות החוק לרישיון העסק.

תהליך קבלת רישיון העסק:

  1. על מנת לקבל רישיון עסק עבור מכון שיזוף עליכם לעבור מספר שלבים, בראש ובראשונה יש לפנות אל הרשות המקומית ולהיפגש עם נציג מחלקת הרישוי, הוא יוכל לבדוק האם הלוקיישן שבו אתם מעוניינים להקים את העסק שלכם הינו קביל לפעולה מסוג זה וכמו כן להעניק לכם מידע מקדמי שיעזור לכם בשלבים הבאים.
  2. בשלב הבא פנו אל גורמי הרישוי המחייבים אתכם באישור לקבלת רישיון עסק עבור והם:

גורמי רישוי (מעודכן לצו הרישוי 2013):
משרד הבריאות: חובה
משטרה : אין
גורם חיקוק אחר: אין
פרסום מפרט אחיד: אין
תוקף הרשיון: 3 שנים

  1. לאחר שני השלבים הללו יהיה עליכם להכין תוכנית עסק מפורטת (מומלץ לבצע שלב זה בעזרת איש מקצוע מומחה מתחום הרישוי ולמנוע את דחיית הבקשה), מומלץ לוודא כי לרשות המקומית בה אתם מגישים את הניירת אין דרישות נוספות לרישוי העסק או תנאי סף נוספים.
  2. המתינו לקבלת התוצאות. במידה ונדחתה בקשתכם לרישוי העסק, יהיה עליכם לתקן את הליקויים ולהגיש את הבקשה בשנית. וכן הלאה עד לביצוע כל הנדרש מבחינת החוק לפתיחת העסק.
לשיתוף המאמר
לשיחת ייעוץ מקצועית בחינם בה נבין את הצרכים שלכם באופן מדויק שלחו הודעה:
לפנייה בוואטסאפ
לפנייה
בוואטסאפ
טופס
יצירת קשר
לחצו
להתקשר