שירותי החברה

רישוי עסקים

מי צריך רישוי עסקים? כל עסק הרשום בצו רישוי עסקים (עסקים טעוני רישוי) – התשנ"ה-1995 חייב ברישיון עסק. אנחנו באביב ברישוי נלווה אותך בדרך להוצאת רישיון עסק מול הגורמים האחראים לרישוי העסק.


שירותי ייעוץ

שירותי ייעוץ לרישוי עסקים חוק הרישוי מחייב כל בעל עסק לעמוד בדרישות בסיסיות על מנת לזכות ברישיון, כאשר כל אחת מהן מייצגת פן אחר בתהליך (בטיחות, גהות, בריאות ועוד). דרישות החוק אינן המלצה אלא חובה ובעלי עסק המבקשים להימנע מטיפול מקצועי בהם יגלו כי בקשתם לרישיון נדחית בשל אי עמידה בתנאי הבסיס.

איתור נכסים

איתור נכסים בעל עסק, חשוב שתדע כי קבלת רשיון העסק שלך מותנית בהתאמתו של היתר הבניה לנכס בו אתה מעוניין לפעול ולמטרות השימוש להן אתה מייעד אותו. כל חריגה תוביל להליך בירוקרטי מורכב, לסחבת בת חודשים ארוכים בהנפקת רישיון עסק ולא אחת גם בדחיית הבקשה על הסף.


היתרי בנייה

קראו על היתרי בנייה: הרחבות במושבים, סגירות חורף, תוספות בנייה, בקשה לשימוש חורג. קבלו פרטים מלאים אודות הנושא.

אדריכלות

מחלקת ההנדסה של אביב ברישוי כחברה המתמחה בטיפול בכל תהליכי הרישוי אנו מחוייבים לרמת המקצועיות הגבוהה ביותר ולשמירה על סטנדרטים של איכות גם בתחום ההנדסה. לפיכך מורכבת מחלקת ההנדסה שלנו מצוות מומחים ובעלי מקצועי המעניקים שירות יחד ולחוד בהתאם לצרכיו של כל לקוח.


זכיינות ויזמות עסקית

אחד האפיקים הבולטים כיום בעולם העסקים הינו אפיק הזכיינות. רשת מצליחה מאפשרת לאנשי עסקים מתחילים או ותיקים לקחת חלק בהצלחת הרשת ולפתוח סניף נוסף בזכיינות – משמע, על בית העסק לפעול בכפוף לחוקי ולתנאי הרשת כולה אך הניהול בפועל והבעלות הינה חיצונית – של זכיין חוץ. על מנת לבצע הליך רכישת זכיינות מיטיב יש להכיר היטב את הכוחות הפועלים ולבצע מהלכים אסטרטגיים עסקיים נכונים ומדויקים.