תכנית בטיחות

מה כוללת תכנית בטיחות?

תכניות בטיחות לעסקים כוללות תיאור מפורט של כל הצעדים שננקטו בעסק על-מנת להבטיח את שלומם של העובדים בו ושל המבקרים בו, ושל כל הציוד הרלוונטי למטרה זו. בפרט מצוינים בתכנית בטיחות אביזרים ומערכות לאיתור אש, להתראה על כך ולכיבוי שריפות, דרכי מילוט, מרחקים ועוד.


אילו עסקים מחויבים בהגשת תכניות בטיחות?

במרבית המקרים השיקול העיקרי שמנחה רשות מקומית לדרוש הגשת תכנית בטיחות מעסק שמבקש רישיון על-מנת לפעול כחוק הוא הגודל – מפעלים גדולים ועסקים גדולים באופן כללי נדרשים כמעט תמיד להגיש תכנית בטיחות, וכך גם מקומות שאליהם מגיעים אנשים רבים (למשל אולם קולנוע או אולם אירועים). במקרים שבהם ביטחון הציבור מחייב זאת, יידרשו גם עסקים קטנים יותר להגיש תכנית זו.
תוכנית בטיחות לעסק

מי מוסמך לחתום על תכנית בטיחות?

תכנית הבטיחות נחתמת על-ידי יועץ בטיחות אש מוסמך.


מדוע חשוב להגיש תכנית מפורטת ומדויקת?

גורמי הרישוי ברשויות המקומיות מייחסים חשיבות רבה לנושא הבטיחות ולמילוי תפקידם לשמור על שלום הציבור. תכנית בטיחות שאינה עומדת בתקנות העדכניות עלולה להידחות, וכתוצאה מכך תהליך קבלת רישיון העסק יתארך, לעתים במידה משמעותית – מומלץ לערוך תכנית חשובה זו בעזרת מומחים מנוסים לרישוי עסקים.
צריכים את עזרתנו בהנפקת רישיון עסק – 050-8092338 להצעת מחיר במייל הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטופס צור קשר ונחזור אליכם בהקדם.

לשיתוף המאמר
לשיחת ייעוץ מקצועית בחינם בה נבין את הצרכים שלכם באופן מדויק שלחו הודעה:
לפנייה בוואטסאפ
לפנייה
בוואטסאפ
טופס
יצירת קשר
לחצו
להתקשר