יועץ בתחום הנדל"ן

 צוות אביב ברישוי מבצע עבור לקוחות החברה את כל השירותים הכרוכים בתהליך הרישוי. במהלך ההכנות יתבצע עבורכם הליך לבדיקת התאמת הנכס המיועד לתחום העסק. כמו כן תוכלו לזכות בשירותיו של יועץ בתחום הנדל"ן העסקי.


עבודתו של יועץ בתחום הנדל"ן

לא כל מבנה מתאים לעסק שלך. אם אתה חושב לפתוח מספרה, בית קפה או אפילו סופר מרקט יהיה עליך לבחור בנכס המתאים לדרישות החוק לרישוי עסקים. יועצי נדל"ן המומחים בתחום הרישוי מכירים את השטח, באפשרותם לבדוק את ייעודי הקרקע ואת הנכסים בסביבה ועוד. כמו כן הם יודעים כיצד לבצע את ההתאמה המושלמת של הנכס, לייעל את התהליך ולחסוך זמן וכסף רב.


מדוע חשוב להיפגש עם יועץ בתחום הנדל"ן?

מכל הסיבות גם יחד: גם בכדי להוזיל עלויות, גם בכדי לקבל מידע, פרטים ותמונה מלאה על אפשרויות הנדל"ן העסקי הקיימות באזור בו תרצו לפתוח את העסק שלכם וכמובן בכדי להבין טוב יותר את ההליך אליו אתם נכנסים. זכרו, ללא רישיון עסק לא תוכלו לפעול, אפילו לא ליום אחד.


מומחים נוספים שחשוב לפגוש בתהליך הרישוי

לא די לבצע פעולות בטיחות אש כנדרש, יש לפתוח בראש ובראשונה באיתור נכס מתאים ובהמשך לפעול כך שהוא יזכה ברישיון עסק ללא תקלות בעזרת התאמות נוספות. בצוות המומחים של אביב ברישוי תוכלו להתייעץ גם עם אדריכל, קונסטרוקטור, מתכנן אינסטלציה למטבחים, מתכנן מטבחים למסעדות, מעצב פנים ועוד. כל אחד מהם שותף מלא בתהליך הרישוי של העסק שלך. בוא להכיר אותם באופן אישי וליהנות משירות מקצועי ונעים לאורך כל הדרך.


המלצות היועץ

  • קבעו פגישה עם יועץ נדל"ן עסקי, הוא יסייע לכם להבין את המצב בו אתם נמצאים ולבחור נכון.
  • השלב הראשוני הוא החשוב ביותר, כל אלו הבאים אחריו נשענים על המידע שיש ברשותכם, ככל שההתאמה תהיה טובה יותר כך תחסכו זמן רב וכסף רב.
  • היעזרו ביועצים שלנו, הם ימנעו את התקלות הצפויות בהליך הבירוקרטי המורכב של הנפקת רישיון עסק.

בעזרת צוות היועצים שלנו תוכלו ליהנות משירותי ייעוץ מקצועיים לאורך כל הדרך. קבעו פגישה עם היועצים של אביב ברישוי וחסכו זמן, אנרגיה וכסף רב, חייגו: 050-8092338

ייעוץ משפטי לקרקע

לשיתוף המאמר
לשיחת ייעוץ מקצועית בחינם בה נבין את הצרכים שלכם באופן מדויק שלחו הודעה:
לפנייה בוואטסאפ
לפנייה
בוואטסאפ
טופס
יצירת קשר
לחצו
להתקשר