מודד מוסמך, המתמחה בביצוע עבודות מדידה לעסקים

צוות אביב ברישוי מבצע עבור לקוחות החברה את כל השירותים הכרוכים בתהליך הרישוי. במהלך ההכנות יתבצעו עבורכם הליכים שונים, בין היתר בדיקת יועץ מקצועי בתחום המדידה – מודד מוסמך.

מהו מודד מוסמך

מודד מוסמך הוא מומחה בתחום המדידה, השרטוט והתיעוד של קרקעות, נכסים ומרחבים פיזיים. תפקידו כולל את ביצוע מדידות מדויקות של קרקעות ומבנים, יצירת מפות ותוכניות שרטוט, וקביעת גבולות נכסים. מודד מוסמך עוסק בכל מה שקשור לתכנון וניתוח של מידע גאוגרפי וטופוגרפי, ומשמש כגורם חיוני בתהליכי קנייה, מכירה ופיתוח של נכסים ופרויקטים.

המודד מבצע מדידות שטח ומיקום, קובע את היקף והגבולות של נכסים, וכן מספק נתונים חשובים לתכנון עירוני, בנייה, פיתוח והתמקמות תשתיות. בעבודתו, המודד משתמש בטכנולוגיות מתקדמות, כגון מערכות מידע גאוגרפיות (GIS), ניתוחים טופוגרפיים, וציוד מדידה מדויק כמו טוטל סטיישן ו-GPS.

מודד מוסמך אחראי גם להכנת דו"חות מפורטים הכוללים את כל הנתונים והממצאים מהמדידות והמחקרים שביצע, והוא משמש כעדות מקצועית במקרה של מחלוקות גבולות או דרישות תכנוניות. עבודתו מסייעת בקבלת החלטות מדויקות ומושכלות בכל הקשור לניהול ופיתוח של נכסי נדל"i.

בסופו של דבר, המודד מוסמך מספק בסיס נתונים מדויק ואמין לתכנון ולביצוע של פרויקטים נדל"ניים, ותרומתו קריטית לקידום וביצוע של פרויקטים בצורה יעילה וחוקית.


עבודתו של מודד מוסמך

מודד מוסמך של אביב ברישוי הוא חבר בלשכת המודדים המוסמכים. המודדים מחויבים לכל תהליך רישוי ולכן פועלים בשיתוף פעולה מלא עם כל יתר אנשי הצוות המקצועי של אביב ברישוי. המודד יבצע פעולות בדיקה והכנה טרם רכישת הנכס המיועד לבית העסק במקרים של פתיחת עסק חדש וכמובן יבצע עבודות מדידה נדרשות לעסקים קיימים המבקשים לערוך שינויים שונים בתוכנית השטח של בית העסק שלהם.


בין שירותי המדידה המוצעים לקהל הרחב:

 1. תכנון קווי מים וביוב בפרויקטים חדשים
 2. תוספות בניה
 3. בקשות לבניה חדשה
 4. מבנים לשימור
 5. מדידת שטחים לחלוקה
 6. הפקעות של רשויות
 7. סלילת כבישים
 8. בניית גשרים


מדוע חשוב שצוות היועצים שלנו יכלול מודד מוסמך?

מודד מוסמך מעניק שירותים בלעדיים באופן מקצועי, הוא עובד בשיתוף פעולה עם האדריכל, הקונסטרוקטור, מעצב הפנים ויועץ הרישוי המומחה כמובן. תוצאות המדידה שלו מאפשרות בחינה מחודשת של היתרי בנייה, תוספות בנייה, שינויים במבנה, התאמת בית עסק לנכס ועוד.


מומחים נוספים שחשוב לפגוש בתהליך הרישוי

אנו מזמינים אתכם לפגוש את כל צוות היועצים שלנו: יועץ רישוי, אדריכל, קונסטרוקטור, מתכנן אינסטלציה למטבחים, מתכנן מטבחים למסעדות, מעצב פנים ועוד. כל אחד מהם שותף מלא בתהליך הרישוי של העסק שלך. בוא להכיר אותם באופן אישי וליהנות משירות מקצועי ונעים לאורך כל הדרך.


המלצות היועץ

 1. גייס לטובת העסק שלך אנשי מקצוע בעלי הסמכה ואישורי עבודה בלבד
 2. אל תבצע כל פעולה של השכרה או קניית נכס ללא קבלת כל המידע הקשור לדרישות הרישוי.
 3. התייעץ ביועצים לרישוי, הם יסייעו לך לעבור את התהליך כולו ולחסוך זמן וכסף רב.

אל תתנו להיעדר הידע המקצועי שלכם להביא לעיכוב בקבלת הרישיון עבור העסק שלכם או לדחייתה של בקשת הרישוי שהגשתם על הסף, צרו עמנו קשר בטלפון מספר 050-8092338 או באמצעות האתר ונציג חברת אביב ברישוי ישמח לסייע לכם בקבלת ייעוץ מקצועי.
מודד מוסמך

לשיתוף המאמר
לשיחת ייעוץ מקצועית בחינם בה נבין את הצרכים שלכם באופן מדויק שלחו הודעה:
לפנייה בוואטסאפ
לפנייה
בוואטסאפ
טופס
יצירת קשר
לחצו
להתקשר