מעצב מסעדות

מסעדה היא הרבה מעבר למקום שבו אפשר לאכול אוכל טוב. אנשים יוצאים למסעדה על מנת לנקות את הראש אחרי יום עמוס או אחרי תקופה לחוצה. זוגות מגיעים למסעדות בשביל רומנטיקה ואווירה טובה, אותה הם לא יכולים למצוא באף מקום אחר. זוהי הסיבה שבגללה עיצוב של מסעדות זה עניין חשוב מאוד להשרות אווירה רצויה. מסעדה שלא תהיה מעוצבת כמו שצריך לא תספק את הסחורה שאותה היא אמורה לספק. אפילו אם האוכל שמוגש במסעדה יהיה ברמה גבוהה, זה לא יכפר על הנראות שלה. מעצב מסעדות הוא איש מקצוע שאמור לקחת את החזון שלכם, ולהפוך אותה למציאות קיימת. אז מה אתם צריכים לדעת לפני שאתם משכירים את שירותיו של מעצב למסעדה? שאלנו את המומחים של אביב ברישוי, החברה המובילה בישראל לעיצוב פנים של מסעדות.


למה צריך מעצב מסעדות לעיצוב מסעדה?

הדעה הרווחת היא כי אפשר לעצב את המסעדה באופן עצמאי, בדיוק כמו שמעצבים בית. היום כולם מבינים כי לעצב בית זה לא כל כך פשוט, פי כמה כאשר מעצבים מסעדה. בעוד בעיצוב של הבית יהיה עליכם לרצות בעיקר את עצמכם, כאן אתם צריכים לרצות אנשים אחרים. יהיה עליכם לקלוע לטעמם של הסועדים שמגיעים אליכם למסעדה על מנת להעביר כמה שעות. אם הסועדים לא יתנו את אמונם במסעדה שלכם המשמעות היא שתתקשו מאוד להפוך אותה לרווחית. מהסיבה הזאת בדיוק מעצב מסעדות הוא נכס שאתם יכולים להיעזר בו. מדובר על איש מקצוע שחי ונושם את העולם של עיצוב מסעדות מכל הסוגים ובכל התחומים. הוא ידע מה נדרש לעשות כדי להביא את המסעדה שלכם למקום שאתם רוצים שהיא תגיע אליו.

מעצב מסעדות
מעצב מסעדות


כיצד מעצב מיומן יכול להציל את המסעדה שלכם?

אפילו אם יש לכם מסעדה קיימת זה לא אומר שאתם צריכים להשלים עם המצב הנוכחי. לא כל המסעדות מצליחות, ולעיתים העיצוב הוא לא יהיה הסיבה שבגללה המסעדה לא מצליחה. אך בכל פעם שאתם עושים שינוי במסעדה עצמה, יהיה עליכם לשנות גם את הנראות שלה. על ידי שינוי הנראות תוכלו להביא את הסועדים למצב שבו הם ירצו לדעת מה השתנה. הרי אם לסועדים שכבר אכלו במסעדה הייתה חוויה לא נעימה, יהיה עליכם לגרום להם להיכנס אליה שוב. מעצב מסעדות ידע מה נכון לעשות כדי לעצב את המסעדה בצורה שמעוררת סקרנות. ברגע שאתם תעוררו את הסקרנות של האורחים, אתם תדעו כי מהבחינה הזאת עשיתם את שלכם. כעת מה שתצטרכו לעשות זה רק לנסות להרשים אותם גם עם האוכל שתגישו להם.


כמה עולה להשכיר את שירותיו של מעצב מסעדות?

אנו בהחלט יכולים להבין את החשש שלכם שנוגע לעלות של מעצב מסעדות. אך ברגע שאתם משכירים מעצב מיומן עליכם לדעת כי הוא נותן לכם בו זמנית הרבה מעבר. מדובר על השקעה שאמורה להחזיר את עצמה, כזאת שתגרום לכך שתגיעו למקום שחלמתם עליו. העלות של מעצב מומחה בעיצוב מסעדות משתנה בהתאם לדרישות השונות שיהיו לכם. עבודת העיצוב יכולה להתחיל מעלות שנעה בין 3000 ש"ח עד 5000 ש"ח. במקרים מסוימים העלות של אותו איש מקצוע יכולה לנוע בין 10,000 ש"ח עד 12,000 ש"ח. מה שאתם צריכים לעשות זה להבין מה התקציב שעומד לרשותכם, ולאחר מכן לבחור את המעצב שמתאים לכם. אין סיבה שתכניסו את עצמכם להרפתקה שאינכם מסוגלים לעמוד בה.

 

איך יודעים איזה מעצב מסעדות לבחור?

  1. הדרך הכי טובה לבחור מעצב למסעדה היא על ידי המלצות של אחרים. יכול להיות שתשמעו המלצות שונות על המעצב שאותו אתם רוצים לקחת. בו בזמן תוכלו לשמוע גם כל מיני ביקורות שונות על מעצבים שעשויים לעניין אתכם. חוות דעת לטובה או לרעה תסייע לכם לעשות בחירה שלא תצטערו עליה לאחר מכן. אם לא תקשיבו לחוות דעת זה עלול לקחת אתכם לאחור.
  2. כל מעצב מסעדות חייב להציג לכם תיק עבודות מסודר של המסעדות שאותן היא עיצב. אם תוכלו לגשת לראות במו עינכם את המסעדות השונות זה פלוס גדול. כל זאת כדי שתוכלו להבין עד כמה המעצב יכול לקלוע לטעם האישי שלכם. מעצב שלא מראה לכם תיק עבודות מסודר הוא מעצב שלא יכול לעמוד בסטנדרטים השונים שהצבתם לעצמכם.
  3. העלויות שאותן תצטרכו לשלם צריכות להיות כאלה שתוכלו לעמוד בהן. הרי אם העלות תהיה גבוהה, זה עלול לבוא על חשבון דברים אחרים במסעדה עצמה. הבינו מראש כמה כסף אתם יכולים לשלם למעצב, ורק לאחר מכן תתחילו במלאכת החיפושים. כך שתמצאו איש מקצוע שידרוש מכם סכום שתוכלו לעמוד בה בסופה של הדרך.
  4. תעשו שיחה ראשונית עם המעצב על מנת לראות כי אתם באותו ראש. המעצב שאמור לעצב לכם את המסעדה צריך להיות כזה שרואה אתכם את הדברים עין בעין. מספיק שהוא לא יראה אתכם את הדברים באותו האופן, והמציאות עשויה להשתנות. לכן תשבו עם המצב לשיחה ראשונית כדי להבין בדיוק מה הוא מתכנן ורוצה לעשות במסעדה.


הזמינו חברת עיצוב פנים מנוסה!

לא רוצים לפנות למעצב מסעדות שאינכם יודעים מה תהיה התמורה שהוא יספק לכם? הבחירה הנכונה תהיה לבחור בחברת עיצוב פנים המתמחה בעיצוב כל סוגי המסעדות. חברת אביב ברישוי היא חברה מובילה לעיצוב פנים, בדגש על עיצוב פנים של מסעדות ומשרדים. החברה תדע איך להפוך את מה שאתם רוצים לקבל, למציאות קיימת בשטח. אחרי שתיכנסו למסעדה שלכם תבינו מיד כי אתם יכולים להתחיל לבשל ללא בעיה. לא רק שאתם תהיו מרוצים ממה שתקבלו אלה גם הסועדים במסעדה. רוצים לשמוע עוד? אנו כאן לשירותכם: 050-8092338 .

לשיתוף המאמר

כתיבת תגובה

לשיחת ייעוץ מקצועית בחינם בה נבין את הצרכים שלכם באופן מדויק שלחו הודעה:
לפנייה בוואטסאפ
לפנייה
בוואטסאפ
טופס
יצירת קשר
לחצו
להתקשר