מתכנן אינסטלציה למטבחים ובתי אוכל

מתכנן אינסטלציה הוא מומחה שאחראי לתכנון מערכות האינסטלציה בבניינים ומתקנים שונים, כולל מערכות צנרת מים, ביוב, גז, ומערכות תת-קרקעיות אחרות. תפקידו כולל את כלל השלבים, החל מהתכנון הראשוני ועד לביצוע ופיקוח על ההתקנה. מתכנן האינסטלציה צריך להבין היטב את התקנות והנהלים הנדרשים ולדאוג לכך שהמערכות יהיו יעילות, בטוחות ועמידות בדרישות הסביבתיות והחוקיות.

המתכנן צריך להתחשב בפקטורים רבים, כמו גודל המבנה, ייעודו, צפיפות השימוש בו, והאם קיימים דרישות מיוחדות לסוג המבנה, כגון בתי חולים, בתי ספר או מפעלים תעשייתיים. מתכנן האינסטלציה אחראי גם לבחור את החומרים המתאימים ביותר לצרכים של המערכת ולדאוג לתכנון כזה שמאפשר גישה נוחה לתחזוקה ותיקון.

במהלך התהליך, מתכנן האינסטלציה עובד בקשר הדוק עם הקבלן, המהנדסים ואדריכל הפרויקט כדי להבטיח שהתכנון מתאים לכלל האלמנטים של המבנה ומשלים אותם. כמו כן, עליו לוודא שהמערכת תעמוד בכל הבדיקות והביקורת שנדרשות לאחר ההתקנה ולאורך זמן, כדי להבטיח שהיא תפעל באופן אמין ובטוח.


עבודה של מתכנן אינסטלציה למטבחים ובתי אוכל

כחלק מתכנית אדריכלית המוגשת לרישוי עסקים לקבלת רישיון עסק בעסקי מזון חובה להגיש תכנית אינסטלציה מפורטת ובה פירוט מושלם של זרימת השפכים משטח העסק ועד החיבור לרשת העירונית. תוכנית זו מאפשרת להכיר מקרוב את כל נקודות המים והביוב הקשורות לעסק שלכם.
בנוסף בעסקים בהם משתמשים במדיחי כלים וכדומה יש להתקין מז”ח. יועץ אינסטלציה מקצועי, המגיע מתחום הרישוי יוכל לסייע לכם גם בנושא זה ובכל יתר התחומים הרלוונטיים.


מדוע חשוב להיפגש עם מתכנן אינסטלציה המתמחה ברישוי?

הדרישות והתקנות בנושא מסעדות ובתי אוכל, מטבחים תעשייתיים, מטבחים מוסדיים ועוד הינם מהמחמירות ביותר בעולם. בריאות הציבור מוטלת כאן על הכף ולכן חשוב מאד שהביקורות על מטבח העסק שלך יהיו טובות ויעברו בקלות וללא תקלות. תכנון מוקדם של כל תחום האינסטלציה לעסק חדש או קיים מאפשרת קבלת רישיון עסק באופן מיידי.
הימנעו מבזבוז זמן וכסף על בעיות בירוקרטיות מול הרשויות וגורמי הרישוי, הזמינו את צוות היועצים שלנו לסייע לכם בכל הנדרש, החל מעבודות אינסטלציה, ביקורות אינסטלציה ותכנון מטבחים ועד לקבלת הרישיון.


מומחים נוספים שחשוב לפגוש בתהליך הרישוי

אנו מזמינים אתכם לפגוש את כל צוות היועצים שלנו: יועץ רישוי, אדריכל, קונסטרוקטור, מתכנן אינסטלציה למטבחים, מתכנן מטבחים למסעדות, מעצב פנים ועוד. כל אחד מהם שותף מלא בתהליך הרישוי של העסק שלך. בוא להכיר אותם באופן אישי וליהנות משירות מקצועי ונעים לאורך כל הדרך.


המלצות המומחה

  1. הימנע מביצוע עבודות אינסטלציה לעסק שאינן עומדות בדרישות החוק לרישוי עסקים.
  2. הקדם תרופה למכה וקבע פגישה עם יועץ אינסטלציה מומחה ברישוי טרם תבצע כל פעולה טכנית בשטח העסק שלך.
  3. קווי מים וביוב הנמצאים בשימוש תכוף מעוררים לא פעם תקלות שונות, על מנת להנות משימוש חלק ולאורך זמן רב עליכם לבצע מראש מדידה והתקנה של מערכת אינסטלציה על פי הצרכים המותאמים לעסק שלכם, רק איש מקצוע מן התחום יוכל לעזור לכם בכך, אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר.

אל תתנו להיעדר הידע המקצועי שלכם להביא לעיכוב בקבלת הרישיון עבור העסק שלכם או לדחייתה של בקשת הרישוי שהגשתם על הסף, צרו עמנו קשר בטלפון מספר 050-8092338 או באמצעות האתר ונציג חברת אביב ברישוי ישמח לסייע לכם בקבלת ייעוץ מקצועי.

יועץ אינסטלציה

לשיתוף המאמר
לשיחת ייעוץ מקצועית בחינם בה נבין את הצרכים שלכם באופן מדויק שלחו הודעה:
לפנייה בוואטסאפ
לפנייה
בוואטסאפ
טופס
יצירת קשר
לחצו
להתקשר