עיצוב מזנונים

מזנון הוא בעצם סוג של מסעדה קטנה שמגישה כל מיני מאכלים שונים. התייחסות למזנונים צריכה להיות זהה להתייחסות למסעדות בכל תחום שהוא. גם אם מדובר על מזנון קטן, תרצו לדעת כי אתם מקימים אותו בצורה הנכונה. כל טעות קטנה בדרך עלולה לגרום לכך שמזנונים או מסעדות אחרות ינצחו אתכם בתחרות. ההבדל העיקרי בין מסעדה לבין מזנון באה לידיי ביטוי בצורת ההגשה של האוכל. אם במסעדה מגישים את האוכל עד לשולחן, במזנון ההגשה היא יותר חופשית. עיצוב מזנונים זה תחום מרתק שמאפשר לכל אחד לקחת את עצמו לקצה גבול היכולת. עם זאת ישנה חשיבות לבצע את העיצוב בצורה נכונה כך שהוא יעמוד בציפיות. רוצים לעצב את המזנון שהקמתם, אך אין לכם מושג מאיפה להתחיל? עיצוב מזנונים על ידי המומחים של אביב ברישוי יגרום לעניין להיראות פשוט בעיניכם.


עיצוב מזנונים
– כמה זה עולה?

העלות של עיצוב מזנון משתנה בהתאם לדרישות השונות שיש לכם. ככל שיהיו לכם יותר דרישות, כך מן הסתם יהיה עליכם לשלם בהתאם. המטרה היא בסוף שהמזנון שבו תגישו אוכל יראה כמו שתמיד חלמתם. המחיר אמור להיות פרמטר משני כאשר אתם עושים את הבחירה הזאת. אך עדיין תרצו לדעת כי אינכם מכניסים את עצמכם להוצאה שלא תוכלו לצאת ממנה. העלות של עיצוב מזנונים נעה סביב כמה אלפי שקלים ברוב המקרים. המחיר הסטנדרטי מתחיל מ-5000 ש"ח ויכול להגיע עד 10,000 ש"ח ללא דרישות מיוחדות. כל דרישה מיוחדת שתהיה לכם בעת עיצוב המזנון עשויה לייקר את המחיר שאותו יהיה עליכם לשלם.

עיצוב מזנונים
עיצוב מזנונים


איך תדעו כיצד רצוי לעצב את המזנון?

העיצוב של המזנון שאתם מקיימים חייב להיות כזה שתואם לרצונות השונים שלכם. ככל הנראה יהיו לכם המון רצונות שונים שתרצו ליישם אותם במזנון שפתחתם זה עתה. על מנת שתוכלו למצוא כיוון מסוים תהיה לכם אפשרות להסתכל על כל מיני מזנונים שונים שכבר עובדים. תוכלו לקחת מכל מזנון דברים מסוימים שאתם חושבים שהם יעבדו גם במזנון שאותו אתם מקימים. את ההשראה תוכלו אפילו לקחת ממזנונים שונים בעולם, ולא רק מישראל. דווקא בעולם זה מאוד נפוץ לראות מזנונים שונים כמעט בכל פינה. כך שבמדינות שונות באירופה תוכלו למצוא השראה גדולה שאותה תוכלו להביא לישראל. זוהי גם הדרך שלכם לבלוט בהשוואה למתחרים שלכם. אם כולם מסתכלים על מה שקורה כאן בישראל, אתם תסתכלו מעבר.


באילו מצבים תרצו לבצע עיצוב מזנונים?

כמובן שהבחירה הטבעית באפשרות הזאת תהיה כאשר אתם מקימים מזנון חדש. מזנון שמחייב אתכם לגבש את העיצוב שלו עוד לפני שבכלל תתחילו להקים אותו. הרי ההקמה כולה אמורה להתבסס על העיצוב שאותו אתם מגבשים יחד עם אנשי מקצוע. אך גם מזנונים קיימים יכולים לעבור שינוי משמעותי במקרה שבו הם לא מצליחים לעבוד כמו שצריך. על ידי שינוי העיצוב של המזנון תוכלו להפוך אותו להיות אחר לגמרי. אפילו הלקוחות הקבועים של המקום לא יזהו אותו לאחר שהוא יעבור מתיחת פנים. לכן לפני שאתם סוגרים את המזנון הקיים, שווה לכם לנסות לשנות את העיצוב שלו. אם תעשו את הבחירות הנכונות בזמן אמת תוכלו לקבל מזנון שעובד מסביב לשעון. הרי העיצוב הוא פרמטר קריטי שמשפיע על דעת האנשים השונים שמגיעים לאכול במקום עצמו.

 

למה כדאי לעצב מזנונים עם חברה מנוסה?

  1. התוצאה הסופית שאותה תשיג חברה מנוסה תהיה טובה בהרבה מהתוצאה שאותה אתם תשיגו. אם מה שחשוב לכם זה מה שהלקוחות יחשבו, מוטב כי תעבירו את המשימה לידיים מקצועיות. החברה עם הידע ועם הניסיון שלה בתחום תדע על אילו פרמטרים חובה להקפיד. כמובן שתוכלו להסתכל על תיק העבודות של החברה שאותה אתם מזמינים. הוא אמור להיות תיק עבודות שתואם לציפיות שלכם.
  2. בזמן שאתם מעצבים את המזנון יהיה עוד המון דברים נוספים שיהיה עליכם להקפיד עליהם. אתם תרצו לדעת כי בזמן העיצוב, העסק יוכל להמשיך לעבוד כמו שצריך. העיצוב של המזנון ידרוש מכם לא מעט השקעה והרבה מאוד מאמץ, מה שלא בטוח שיהיה לכם. לכן תוכלו לתת את האחריות הזאת לחברה שחיה ונושמת את העולם הזה.
  3. חברה מנוסה בעיצוב מזנונים פועלת כל הזמן תוך תיאום ציפיות מלא יחד אתכם. המשמעות היא שלא תגיעו למצב שבו התוצאה הסופית לא תהיה תוצאה שתואמת לרצונות שלכם. זה החשש העיקרי של כל מי שמקים מזנונים, החשש שהתוצאה תהיה רחוקה ממה שרצוי. נבהיר כי אתם שותפים מלאים לדרך, אף החלטה לא מתקבלת ללא האישור שלכם.
  4. בזמן עיצוב מזנונים יהיה קשה להמשיך את ההתנהלות במקום כרגיל. השאיפה שלכם תהיה לעצב את המזנון בצורה טובה, אך בו בזמן גם לא להתפשר על דברים אחרים. העבודה עם חברה מנוסה תבטיח עבודה יסודית אך מהירה, מה שאחרים לא יכולים להבטיח לכם.


למה כדאי להזמין אותנו לעיצוב המזנון שלכם?

יכולות להיות סיבות רבות שישכנעו אתכם כי הצוות של אביב ברישוי הוא הצוות הנכון לעיצוב המזנון שלכם. אנו רק נציג לכם חלק מהיתרונות שהפכו אותנו להיות אחת מהחברות המובילות לעיצוב ותכנון מזנונים. קודם כל כי אנו עושים זאת באופן קבוע, בשונה מחברות עיצוב פנים שעושות זאת רק מידיי פעם. אצלנו תוכלו למצוא את אנשי המקצוע הכי מנוסים, אלה שחיים ונושמים את העולם הזה. מעבר לכל זה אנו תמיד קשובים לרצונות של הלקוח כדי שהוא יוכל להיות מרוצה. עבורנו ההצלחה הכי גדולה באה לידיי ביטוי בכך שהלקוח עצמו יהיה מרוצה. אז למה שלא תהנו מכל הטוב הזה? התקשרו אלינו לצורך עיצוב מזנונים: 050-8092338 .

לשיתוף המאמר

כתיבת תגובה

לשיחת ייעוץ מקצועית בחינם בה נבין את הצרכים שלכם באופן מדויק שלחו הודעה:
לפנייה בוואטסאפ
לפנייה
בוואטסאפ
טופס
יצירת קשר
לחצו
להתקשר