עיצוב פיצריות

מה הופך את הפיצריות למקום שאליו אנשים רבים אוהבים להגיע? מעבר לכך שניתן למצוא במקומות פיצות, האווירה של פיצרייה תהיה שונה מהאווירה בכל מסעדה אחרת. מצד אחד אווירה קלילה ונעימה, של מקום שאפשר להגיד עליו בכל ימות השבוע. מצד שני אווירה של מקום שאפשר לשבת בו בניחותא, פתרון מעולה לישיבה עם כל המשפחה. היתרונות של הפיצריות הם גדולים, עם זאת יהיה עליכם לעצב את הפיצרייה של כמו שצריך. עיצוב פיצריות מחייב אתכם לשים לב לכל מיני פרמטרים שונים שאולי אינכם מודעים אליהם. זוהי הסיבה שבגללה את המשימה החשובה הזאת אינכם יכולים לעשות לגמרי לבד. מוטב כי תפנו לאיש מקצוע שייקח את האחריות על העיצוב הפיצרייה שאתם מתכננים להקים. בסוף הקמה של פיצרייה היא לא עניין של מה בכך – עם אביב ברישוי תוכלו להיות רגועים. חברה המתמחה בעיצוב פנים שתהפוך את הפיצרייה למקום שתמיד חלמתם שהיא תהיה.


למה אנשים מקימים פיצריות
?

עוד לפני שנדבר על עיצוב פיצריות, תרצו להיות בטוחים כי אתם מקימים פיצרייה. מה הופך את הפיצריות למקום מושלם שבו תוכלו להשקיע ללא חשש? ראשית כולם אוהבים פיצות, לא אמורה להיות סיבה שלא תצליחו בענק. מעבר לכך הפיצרייה עצמה לא דורשת מכם השקעה גדולה כמו כל מסעדה אחרת. מי שאוהב להתעסק עם אוכל ימצא את עצמו משקיע בפיצרייה מבלי שהוא יצטרך להתפשר. כן תהיה לכם האפשרות להתעסק עם אוכל, אך בו בזמן גם לא להשקיע סכומי עתק. כעת הגיע הזמן לדבר כיצד תוכלו להפוך את הפיצרייה שלכם למקום שאליו אנשים ירצו להגיע.

עיצוב פיצריות
עיצוב פיצריות


עיצוב פיצריות – למה הוא כל כך חשוב?

מה הדבר הראשון שמעסיק את האנשים שמגיעים לפיצרייה שלכם? התשובה היא כמובן הנראות של הפיצרייה בהשוואה לכל הפיצריות האחרות. הרי אם הפיצרייה שאתם מקימים לא תביא איתה בשורה, היא תיעלם מהר מאוד מתחת לרדאר. כדי שהפיצרייה שלכם תהיה המקום המושלם יהיה עליכם לדאוג שהיא תראה מעולה. עיצוב פיצריות הוא קריטי מכיוון שזה הרושם הראשוני של הלקוחות על הפיצרייה שלכם. עוד לפני שהם יטעמו את הפיצה עצמה, הם ירצו לראות איך הפיצרייה נראית מבפנים. עם חברה מקצועית המתמחה בעיצוב של פיצריות תוכלו להיות בטוחים כי אתם בדרך הנכונה. תוכלו להיות משוכנעים כי הפיצרייה שאתם מקימים תהיה שונה מכל פיצרייה אחרת. אין סיבה שלא תקימו מקום מעולה שיעבוד מסביב לשעון.


איך בוחרים מי יעצב את הפיצרייה?

כל הפיצריות הן דומות אחת לשנייה, מה שמשנה זה הנראות של המקום. לעיתים ההבדלים הם בדברים הקטנים, שם אתם אמורים להיות רמה אחת מעל כולם. פיצרייה צריכה להיות מקום שאליו אנשים ירצו להגיע או ממנו הם ירצו לבצע הזמנה. בין אלה שירצו לקבל את המשלוח ישירות לבית, יהיו את אלה שירצו לשבת במקום. הבחירה של החברה שתבצע את העיצוב חייבת להיות בחירה שתהיו שלמים איתה. עיצוב פיצריות צריך להיעשות על ידי חברה שמציגה לכם דוגמאות לעבודות שהיא ביצעה. תוודאו כי יש לה את הידע ואת הניסיון בעיצוב של פיצריות באופן ספציפי. הרי ההתייחסות לפיצרייה יהיה שונה מאשר ההתייחסות לכל מסעדה או לכל בית קפה אחר. תבחרו אנשי מקצוע שחושבים באותו הראש כמוכם, כך יהיה לכם קל להסביר מה בדיוק חשוב לכם.

 

על מה צריך להקפיד בעת עיצוב פיצריות?

  1. עיצוב של פיצרייה אמור להיעשות בהקשר של המקום שבו מייצרים פיצות. המשמעות היא שתרצו להכניס דברים שמכניסים את איטליה אל תוך העיצוב של הפיצרייה. השאיפה היא שכל מי שמגיע יחשוב שהוא הגיע לאיטליה, שם בעצם מכינים את הפיצות הכי טעימות שיש. כמובן שהמוטיבים השונים שמזכירים את איטליה יכולים לבוא לידיי ביטוי בכל מיני אופנים ודרכים שתראו לנכון.
  2. הפיצרייה עצמה צריכה להציע שטח עבודה רחב על מנת שיהיה אפשר לעמוד בקצב ההזדמנות. אם המקום עצמו יהיה מאוד צפוף זה יקשה על העובדים לעמוד בדרישות שלכם. לכן בעת עיצוב פיצריות ישנה חשיבות לחשוב היטב איך מפנים שטח עבודה מקסימלי. את שטח העבודה יהיה עליכם לפנות גם במטבח, אך גם בדלפק בקדמת הפיצרייה עצמה.
  3. לא כל מי שיגיע לפיצרייה ירצה לשבת כדי לאכול במקום. עם זאת בהקשר של עיצוב פיצריות יהיה עליכם לזכור כי יש את אלה שגם מגיעים לשבת. ההתייחסות חייבת להיות התייחסות של מסעדה, כך שיהיה אפשר לשבת במקום ללא בעיה. אם לא יהיה נוח לשבת בפיצרייה עצמה זה עלול לבוא על חשבון האורחים האחרים שירצו לשבת אצלכם.
  4. כמובן שתמיד תצטרכו להכניס את הטעם האישי שלכם אל תוך הפיצרייה. הפיצרייה היא המקום שאמור להתחבר בצורה מושלמת לאופי שלכם, לדברים השונים שאתם אוהבים. זה מה שאמור לייחד את הפיצרייה שלכם בהשוואה לפיצריות אחרות שמספקות פחות או יותר אותו הדבר. העיצוב של הפיצרייה הוא העניין שאמור להביא איתו אקס פקטור.


עיצוב פיצריות – למה לעשות דווקא איתנו?

אם אתם עומדים להקים בקרוב פיצרייה, הצוות של אביב ברישוי כאן כדי לסייע לכם. הצוות המנוסה שלנו ילווה אתכם לכל אורך הדרך עד שתקבלו את פיצריית החלומות שלכם. יש לנו את הניסיון בעיצוב פיצריות בהתאמה אישית לכל לקוח על פי הדגשים השונים שחשובים עבורו. המטרה שלנו היא שכל לקוח ידע כי הוא מקבל את הפיצרייה המושלמת שמתאימה עבורו. מהיום אתם יודעים כי אתם לא צריכים לעבוד קשה, רק תפנו אלינו. אנו נדאג להבין בדיוק מה אתם רוצים לקבל, וליישם את הדברים האלה בפועל. אל תחכו שיהיה מאוחר מידיי, פנו אלינו בהקדם לקבלת הצעת מחיר: 050-8092338 .

לשיתוף המאמר

כתיבת תגובה

לשיחת ייעוץ מקצועית בחינם בה נבין את הצרכים שלכם באופן מדויק שלחו הודעה:
לפנייה בוואטסאפ
לפנייה
בוואטסאפ
טופס
יצירת קשר
לחצו
להתקשר