יועץ רישוי המתמחה ברישוי עסקים | אביב ברישוי - מומחים ברישוי עסקים

חוק הרישוי מחייב כל בעל עסק לעמוד בדרישות בסיסיות על מנת לזכות ברישיון, כאשר כל אחת מהן מייצגת פן אחר בתהליך (בטיחות, גהות, בריאות ועוד). דרישות החוק אינן המלצה אלא חובה ובעלי עסק המבקשים להימנע מטיפול מקצועי בהם יגלו כי בקשתם לרישיון נדחית בשל אי עמידה בתנאי הבסיס.


עבודתו של יועץ רישוי

יועץ רישוי יעניק לכם מגוון שירותים מקיף בתחום רישוי עסקים על פי הצורך ובהתאם לתהליך הנדרש:

  • ליווי צמוד לאורך כל שלבי תהליך הרישוי – משלב הההיכרות לעומק עם דרישות הרשויות השונות והצרכים השונים של כל שלב ועד הנפקתו של הרישיון באופן המקצועי והמהיר ביותר.
  • יתאם ויטפל עבורכם בייעוץ מקדים על ידי תברואן  – במקרים של זימון לדיון בגין ניהול לא תקין או ניהול עסק ללא רישוי, חריגות בנייה, היתרים וכל מטרה אחרת.
  • יוודא כי מתבצעים בהליך הרישוי כל שירותי הביקורת בנושא תברואה ובטיחות – כתשתית לקבלת הרישוי ולעמיד בתנאים הנדרשים לרשיון.
  • יתאם טיפול בנושא תכנון, עריכה והגשה של תוכניות מקדמיות לאישור יועץ נגישות במקרה של הנגשת העסק לנכים.
  • יתאם עבורכם את כל מערך שירותי התכנון והייעוץ למבנים לרבות קונסטרוקציה, אינסטלציה, חשמל, מיזוג אוויר וכו’ על ידי מומחה נוסף מצוות החברה.
  • יבצע עבורכם הדרכות שונות לעובדים בנושאי תברואה, כיבוי אש, בטיחות וגהות.

מדוע חשוב להיפגש עם יועץ רישוי?

ללא שירותיו של יועץ רישוי מומחה אתם עלולים להיתקל בקשיים רבים שיעכבו מאד את קבלת הרישיון. כל אחד מהשלבים דורש ביצוע מושלם ועמידה בביקורת נוקשה של משרדים וגורמי רישוי שונים כגון: משטרת ישראל, משרד הבריאות, משרד החקלאות, משרד לאיכות הסביבה, כיבוי אש ועוד.

הימנעו מפסילת הבקשה שלכם או מדחייתה עד למועד אחר או לתיקון התקלות, הזמינו את שירותי אביב ברישוי ויועת רישוי מומחה ינהל עבורכם את התהליך כולו באופן מקצועי ומושלם עד קבלת הרישיון!


יועצים נוספים שחשוב לפגוש בתהליך הרישוי

ליווי של יועץ רישוי יפגיש אתכם עם כל צוות המומחים שלנו: בראש ובראשונה באיתור נכס מתאים ובהמשך גם עם אדריכל, קונסטרוקטור, מתכנן אינסטלציה למטבחים, מתכנן מטבחים למסעדות, מעצב פנים ועוד. כל אחד מהם שותף מלא בתהליך הרישוי של העסק שלך. בוא להכיר אותם באופן אישי וליהנות משירות מקצועי ונעים לאורך כל הדרך.


המלצות היועץ

  • היפגשו עם יועץ רישוי מומחה טרם סגירת חוזה שכירות או רכישה של מבנה.
  • אל תתחילו את הליך הרישוי ללא ליווי מומחה, הגשת הבקשה תיפסל ברוב הסיכויים ויהיה עליכם להמתין זמן רב עד להתכנסות הוועדה שנית.
  • אל תחסכו בסיוע מקצועי, פגישת ייעוץ אחת עשויה לחסוך לכם אלפי שקלים בעתיד.

 

אל תתנו להיעדר הידע המקצועי שלכם להביא לעיכוב בקבלת הרישיון עבור העסק שלכם או לדחייתה של בקשת הרישוי שהגשתם על הסף, צרו עמנו קשר בטלפון מספר 054-4566027 או באמצעות האתר ונציג חברת אביב ברישוי ישמח לסייע לכם בקבלת ייעוץ מקצועי.