תכנון והקמת מפעל מזון בתפן

מגדל-תפן הינה מועצה מקומית ייחודית: שטח השיפוט שלה כולל בעיקר מפעלים, וגם מוזיאון ומסעדות, אך לא בני אדם. מי שהגה את הרעיון של אזור התעשייה המשגשג ופעל רבות להקמתו הוא התעשיין והיזם סטף ורטהיימר, שאף זכה על כך (ועל מעשים אחרים) בפרס ישראל.
הקמת מפעל מזון בתפן מחייבת קבלת רישיון עסק מטעם המועצה המקומית מגדל-תפן, וכן רישיון יצרן אותו מנפיק משרד הבריאות.

פרטי יצירת קשר עם מדור רישוי עסקים במועצה המקומית מגדל תפן

המועצה המקומית מגדל תפן שוכנת במבנה 10 בגן התעשייה.
מספר הטלפון במועצה הוא 04-907-9000,
ומספר הטלפון הישיר של האחראי על רישוי עסקים הוא 052-927-2864.
ניתן לפנות גם בדוא"ל, למועצה ב- info@tefen.org.il ואל האחראי על רישוי עסקים ב- ram@tefen.org.il.
חשוב להדגיש כי אמנם המועצה המקומית מגדל תפן מעודדת הקמת מפעלים חדשים בשטח השיפוט שלה, ובכלל זה מפעלי מזון, אולם במקביל מחויבים אנשיה לשמירה על איכות האוויר, המים והקרקע בגליל, ועל איכות החיים של תושבי האזור, ובהתאם נבחנת כל בקשה להקמת מפעל בסטנדרטים מחמירים – כך שמומלץ לבצע את הליך התכנון של המפעל בעזרת אנשי מקצוע מנוסים בתחום של רישוי מפעלי מזון.

פרטי יצירת קשר עם לשכת הבריאות המחוזית

סיבה טובה נוספת לביצוע תכנון והקמת מפעלי מזון בתפן בעזרת מומחים בתחום הרישוי היא הצורך לקבל לא רק רישיון עסק אלא גם רישיון יצרן.
הבקשה לקבלת רישיון יצרן מוגשת ללשכת הבריאות המחוזית עכו, השוכנת ברחוב נוי דוד 17 בעיר. מספר הטלפון הוא 04-9955-111 ושעות הפעילות הם בימי חול בשעות 8:00-16:00 וביום שישי בשעות 8:30-12:30.
לאחר קבלת אישור עקרוני, ניתן להתחיל בהקמת המפעל בשטח, וכשזה מוכן, תתבצע בו ביקורת של אנשי משרד הבריאות. כמו כן יגיעו למפעל גורמי הרישוי האחרים אשר בוחנים את הבקשה לרישיון עסק, ובפרט מדובר על נציגי הרשות הארצית לכבאות והצלה ועל מפקחי המשרד להגנת הסביבה.
רק כשכל גורמי הרישוי הרלוונטיים מאשרים את הבקשות לרישיון עסק ולרישיון יצרן, יוכל המפעל להתחיל בפעילות כחוק. היערכות נכונה, תכנון קפדני ויישום התוכניות עפ"י כל התקנות יבטיחו תהליך יעיל ומינימום זמן עד להתחלת העבודה במפעל.

צריכים את עזרתנו בהנפקת רישיון עסק – 050-8092338 להצעת מחיר במייל הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטופס צור קשר ונחזור אליכם בהקדם

לשיתוף המאמר
לשיחת ייעוץ מקצועית בחינם בה נבין את הצרכים שלכם באופן מדויק שלחו הודעה:
לפנייה בוואטסאפ
לפנייה
בוואטסאפ
טופס
יצירת קשר
לחצו
להתקשר