תכנון והקמת מפעל בבאר שבע – רישוי עסקים למפעלים

באר שבע, שמכונה גם בירת הנגב, היא העיר הגדולה והמובילה בדרום, עם שטח שיפוט של קרוב ל-120,000 דונם, למעלה מ-200,000 תושבים ושני אזורי תעשייה גדולים במזרחה של העיר.
הקמת מפעל בבאר שבע חייבת להיות מבוססת על תכנון קפדני בהתאם לכל חוקי רישוי עסקים. הסיבה לכך היא שהעיר אמנם מעודדת יזמות והקמת מפעלים חדשים בכל התחומים, אולם בה בעת מקפידה על התנהלות בהתאם לחוק, כך שתושבי העיר יוכלו לדעת בוודאות שלא נשקפת להם שום סכנה עקב הפעילות של מפעל כזה או אחר.
את הבקשה לרישוי המפעל יש להגיש למחלקת רישוי עסקים של עיריית באר שבע.

פרטי יצירת קשר עם מחלקת רישוי עסקים באר שבע

מחלקת רישוי עסקים באר שבע שוכנת בבניין העירייה, שכתובתו כיכר מנחם בגין 1.
שעות הקבלה במחלקה הן בימים שני וחמישי בשעות 9:00-13:00 וביום שלישי בשעות 16:30-18:30.
מענה טלפוני ניתן לקבל בכל ימי החול בשעות 8:00-9:00 וכן בין 13:30 ל-15:30, בטלפון 08-646-3639. מספר הפקס במחלקה הוא 08-646-3964 וכתובת הדוא"ל: rishuy-has@br7.org.il.
אנשי מחלקת רישוי עסקים באר שבע לא רק מטפלים בבקשות לרישוי מפעלים אלא גם אמונים על מתן מידע מקדמי, כך שיזם המעוניין להקים מפעל יוכל לדעת האם המקום מתאים לייעוד זה ומהן הדרישות מהמפעל בהתאם לתחום הפעילות הספציפי שלו.

הנחיות לרישוי מפעלים בבאר שבע

מי בוחן את הבקשות לרישוי מפעלים בבאר שבע?

עבור כל מפעל ספציפי ישנם גורמי רישוי שונים, בהתאם לאופי הפעילות במפעל.
כך למשל מפעלים המייצרים רכיבים אלקטרוניים זקוקים לאישור מטעם משרד הכלכלה וכן המשרד להגנת הסביבה, ואילו בקשה לרישוי מפעל לייצור חומרי ניקוי תיבחן הן ע"י שני המשרדים הנ"ל והן ע"י משרד הבריאות. כמו כן נבחנות חלק מהבקשות ע"י משטרת ישראל והרשות הארצית לכבאות והצלה.
מפעלים לייצור מזון מחויבים בקבלת רישיון יצרן (מטעם משרד הבריאות) בנוסף לרישיון העסק.
חשוב להדגיש כי דחיית בקשה אינה סוף פסוק – בחלק מהמקרים הסירוב אינו סופי אלא עד שיוסדרו ליקויים שונים, ובכל מקרה ניתן לערער בפני בית המשפט המחוזי, אולם על-מנת שלא לעכב את התחלת הפעילות במפעל מומלץ לבצע את התהליך של רישוי מפעל בבאר שבע בעזרת מומחים מנוסים בתחום.

צריכים את עזרתנו בהנפקת רישיון עסק050-8092338 להצעת מחיר במייל הנכם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטופס צור קשר ונחזור אליכם בהקדם
https://www.youtube.com/watch?v=KnXU38SUat8&t=16s
לשיתוף המאמר
לשיחת ייעוץ מקצועית בחינם בה נבין את הצרכים שלכם באופן מדויק שלחו הודעה:
לפנייה בוואטסאפ
לפנייה
בוואטסאפ
טופס
יצירת קשר
לחצו
להתקשר